Skocz do zawartości

Przejąłem domene pewnej firmy...


hooli

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie zapytanie, otóż stałem sie posiadaczem domeny przyjmijmy xyz.pl która wczesniej funkcjonowała w internecie i posiada obecnie PR=5. Niestety nie zamierzam prowadzic dzialalnosci podobnej do tej, która prowadziła firma posiadająca ta domene wczesniej. Jak teraz zrobic, zeby tego PR=5 nie stracic za szybko, poprosze o rady. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbadać BL ich wiek i czy jeszcze są wogóle no i dokładać nowe. PR nie zależy od treści a od ilości/jakości BL

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz skorzystać z darmowych narzędzi dostępnych na stronie www.linkvendor.com.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności