Skocz do zawartości

Jest FireFox 2.0


vel

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.osnews.com/story.php?news_id=16265

wygląda na to, że pełna wersja już jest dostępna ;) teraz trzeba odczekać 2 tygodnie, aż poprawią podstawowe bugi i można będzie ściągać :spam:

swoją drogą ciekawe czy się będzie dało pozostawić wersję 1.5 i dodać gdzieś obok 2.0 żeby sprawdzać swoje divy z cssami tu i tu na wszelki wypadek ;)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, mam od tygodnia ostatnie rc. wydaje się ciut szybciej chodzić ale i tak zamula mi przy większej ilości zakładek.

panel zakładek został ulepszony, defaultowo dorzucono krzyzyk (zamkniecie taba), takze scroluje sie w poziomie przy wiekszej ilosci tabow.

wiekszosc dodatkow poszla do piachu z powodu niekompatybilnosci z nowa wersja, strasznie mnie to wkurza. nagle wszystko mi poznikalo, ekran wiekszy ;) trzeba troche poczekac na aktualizacje.

nie podzielam zdania vela tzn. imho od strony silnika nie ma zadnych istotnych zmian wiec strony beda wygladaly identycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałem 2 beta coś tam, i powiem że oczywiście żadne pluginy z nia nie działają ;) , nie da sie zainstalować przeglądarki osobno obok wersji 1.5 :peace: oraz co mnie bardzo drażniło i zmusiło do powrotu do wersji 1.5 to sposob zamykania zakładek [x] nie znajduje sie już w prawym gornym rogu tylko przy każdej zakładce...

(fakt faktem pewnie gdzies sie to da ustawić.. ale mi nerwy nie wytrzymały).

Co do plusów.. to wydaje mi sie że ff2 szybciej śmiga... może to być złudzenie.. ale na moim megowym łączu wydawało mi się że odczuwam różnice w prędkości ładowania stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz normanos, aż tak bardzo nie śledziłem tematu, więc jeśli mówisz, że w rozumieniu kodu i css nie ma jakichś wielkich zmian, no to spoko :peace:

byle tylko teraz webdevelopera i inne dodatki przepisali do nowej wersji ;)

Kup sobie nieruchomości Kraków albo apartamenty Zakopane. Obejrzyj też fotoblog Grzegorza Ziemiańskiego Nowa Huta na deser

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja 2.0 uzywam od bety ktorejs tam. Dziala rzeczywiscie troche szybciej i obciaza komputer troche mniej (w kazdym razie ponad 100 zakladek otwartych nie sprawia problemow ;) ).

Co do sposobu zamykania, to kwestia przyzwyczajenia, tez na poczatku mnie wkurzalo, ale teraz nie wyobrazam sobie innego.

nie da sie zainstalować przeglądarki osobno obok wersji 1.5 smile.gif

da sie :peace:

I najwazniejsze- web seo toolbar dziala ;)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.osnews.com/story.php?news_id=16265

wygląda na to, że pełna wersja już jest dostępna ;) teraz trzeba odczekać 2 tygodnie, aż poprawią podstawowe bugi i można będzie ściągać ;)

swoją drogą ciekawe czy się będzie dało pozostawić wersję 1.5 i dodać gdzieś obok 2.0 żeby sprawdzać swoje divy z cssami tu i tu na wszelki wypadek :peace:

Niby teraz ma byc podoba do Opery ?, maja byc x do kasowania nowych paneli.

Fajnie jest kupować w sex shop'ie. Fajna sprawa mieć własny sexshop to jest zabawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zassałem i zainstalowałem. Wszystko wydaje się działać prawidłowo. Zauważyłem także że chodzi trochę szybciej niż wersje 1.x

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://addons.mozilla.org/firefox/3036/

Uzywa ktos tego?

Ja od jakichs dwoch tygodni, no niestety, ale webseo wymieka.

Po pierwsze mam IP I BL z G, Y i MSN, do tego domain age.

PR pokazywany dla danej podstrony, a nie jak w webseo dla domeny.

No i w wynikach wyszukiwania na G za pomoca jednego klika mozna z grubsza ocenic trudnosc frazy ogladajac PR, IP, BL, Age dla pierwszej dziesiatki (dla kolejnych zreszta tez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna 2.0 to dokladnie ta sama wersja co RC 3 wiec mozna bylo potestowac troszke dluzej. Mialem problem z polaczeniami szyfrowanymi na jednej stronie. Jesli certyfikat jest dosc stary to FF nie chcial nawiazac polaczenia. W starszej wersji mozna bylo wlaczyc/wylaczyc SSL 2.0 i SSL 3.0. Tutaj zostawili samo 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności