Skocz do zawartości

Katalog w subdomenie , strona promowana w domenie glownej


squordek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam strona ktora promuje w domenie pl na fraz1 fraza 2 fraza 3

W subdomenie powiedzmy seo,domenaglowna.pl chce zalozyc katalog qlweb

wypromowac go i potem wrzucic na niego jakis sytem linkujacy powiedzmy linkme.

Oto moje pytanie

Katalog mam promowac po tych samych slowach co strone glowna czy moge promowac po dowolnych a

dla google jest wazna tylko ilosc linkow z subdomeny?Trzeba na strone w domenie glownej wrzucic link do katalogu?Jaki jest wplyw ilosci linkow w subdomenie na ilosc linkow w domenie glownej?Czy wstawiac anchory w katalogu na kazdej podstronie(wydaje mi sie ze jest to najgorsze wyjscie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mozesz promowac katalog po takich slowach jakich chcesz.

2. nie musisz wrzucac linka na stronie glownej

3. nie ma zadnego zwiazku miedzy subdomena a domena glowna a linki sa traktowane tak jak z jakiejkolwiek innej strony ktora w tym przypadku jest na tym samym ip.

4. jest pare opini na ten temat, mozesz wstawic linka w stopce, mozesz dodac do 10 kategorii (w koncu to twoj katalog), mozesz dodac siebie w linkach po lewej stronie. czytaj ten dziel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności