Skocz do zawartości

Poprawna pisownia Twoim przyjacielem jest!


piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, MaxPan napisał:

@GetpromoJeśli jeszcze raz odkopie Pan post z 2013 roku, żeby wstawić link, albo nic nieznaczącą odpowiedź - zablokujemy Pana. Ma Pan w sygnaturce możliwość wstawienia 3 linków, to ma Panu wystarczyć, Już nie pierwszy raz usuwamy przemycone przez Pana linki na forum  

Pierwszy raz wstawiłem link. Nie przemycam żadnych linków, tylko wstawiłem coś w temacie i  akurat jak dla mnie jest to odpowiedź coś wznosząca - w przeciwieństwie do Pana wiadomości. Czytał Pan w ogóle moją odpowiedź i poprzednie wpisy, czy już z automatu pisze/wkleja Pan podobne wiadomości? Po co to wisi na forum skoro nie można się do tego odnieść? 

Agencja marketingowa Getpromo - pozycjonowanie, budowanie stron internetowych, SEO/SEM, Facebook i Google Ads, narzędzia z rodziny Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, bo otrzymujemy zgłoszenia od innych użytkowników forum na temat Pana "marketingu", Powtórzę jeszcze raz odkopał Pan temat z 2013 roku, żeby wstawić link. Zrobi Pan to jeszcze raz -zablokujemy. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Jestem nowy na forum – nie wiedziałem, że nie można odpowiadać na stare tematy – przepraszam. Co do mojego "marketingu" to nie była żadna szeptanka - myślę, że macie już spore skrzywienie zawodowe. Odpowiadałem na post użytkownika, który miał informacje o książce polecając inną książkę. Gdybym chciał zrobić marketing szeptany to na pewno nie tutaj i na pewno nie w taki sposób.

Agencja marketingowa Getpromo - pozycjonowanie, budowanie stron internetowych, SEO/SEM, Facebook i Google Ads, narzędzia z rodziny Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Getpromo napisał:

myślę, że macie już spore skrzywienie zawodowe

myślę, że warto przeczytać regulamin forum.

  • Like 1

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, zgred napisał:

myślę, że warto przeczytać regulamin forum.

Pełna zgoda. Czytałem, ale nie znalazłem tam informacji o zakazie wypowiadania się w starych wątkach. 

Agencja marketingowa Getpromo - pozycjonowanie, budowanie stron internetowych, SEO/SEM, Facebook i Google Ads, narzędzia z rodziny Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Getpromo napisał:

o zakazie

a o obrażaniu?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, zgred napisał:

a o obrażaniu?

Absolutnie nie miałem zamiaru nikogo obrazić – jeżeli ktoś się poczuł obrażony, to przepraszam.

 

Napisałem spontaniczny komentarz (specjalnie umieściłem link do portalu o książkach, a nie do strony autora). Rozumiem zwrócenie mi uwagi na to, że zachowałem się w sposób, który się komuś nie spodobał – jestem tutaj nowy i nie znam obowiązujących tutaj norm zwyczajowych. Jednak uważam, że sposób w jaki zwrócono mi uwagę mógłby wyglądać nieco inaczej: 1. Komentarz moderatora zawierał nieprawdziwe informacje o tym, że po raz kolejny umieszczam linki (nie robiłem tego), 2. Ostrzeżenie, że moje konto zostanie zablokowane, ponieważ odkopałem stary wątek – nie wiedziałem, że to zła praktyka. Zdaję sobie sprawę, że ignorantia legis neminem excusat (łac. nieznajomość prawa nikogo nie usprawiedliwia), ale w przywoływanym przez Pana regulaminie jest napisane: 2) niewiedza innych nie jest powodem do szyderstw dotyczy to użytkowników jak i moderatorów, 3) nie wszystko, co jest oczywiste dla Ciebie, jest równie oczywiste dla innych.

 

Zwykle nie mam zwyczaju prowadzić tego typu jałowych dyskusji – zdecydowanie wolałbym ten czas spożytkować na tematy branżowe. Jednak nie poczułem się dobrze z tym, że ktoś może pomyśleć, że próbuję w tak słaby sposób robić "marketing", dlatego poczułem potrzebę wytłumaczyć się z tego. 

Agencja marketingowa Getpromo - pozycjonowanie, budowanie stron internetowych, SEO/SEM, Facebook i Google Ads, narzędzia z rodziny Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności