Skocz do zawartości

Ile za baner ?


ErnestM

Rekomendowane odpowiedzi

jeżeli jest to grupa docelowa klienta to możesz więcej kasować jeżeli nie to wyciągnij średnią z różnych porównywalnych ofert ale ogólnie jest tak, że usługa jest tyle warta ile klient jest skłonny zapłacić

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to powineneś dostać dużo za to, ale mozesz wolać o ok. 500zł na poczatek, potem troszkę wiecej ;-)

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze mozesz sie rozliczac np co jakis czas (np. miesiecznie), badz po ilosci odslon bannera...

rowniez trzeba pamietac ze mozna wrzucic inne bannery innych reklamodawcow i to tez warto zaznaczyc w umowie...

chyba ze bedzei to banner na wyloncznosc ale wtedy cena np idzie w gore...

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. 20tys chyba odslon a nie unikalnych ;)

2. ugadaj sie ze jednostka bedzie 1000 odslon na allegro chyba od 1zl w agencjach (przynajmneij w cennikach) od 20-30zl do 180zl na money.pl itp stronch :)

3. warez :P

4. forum wiec odslony mniej warte niz na zwyklych stronach :P

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze komus juz nie podobalo sie to i po*********l mnie za przeproszeniem do nazwa.pl, dzieki :)

ale i tak kupuje serwer dedykowany wiec mozesz (osoba ktora mnie podkablowala) moze mnie pocalowac w nos ;]

ps. statystyki:

https://stat.4u.pl/?pwf

hmm mozliwe ze odslon ale tak malo by bylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności