Skocz do zawartości

Zakup samochodu


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja bym napewno brał jakiegoś japońca, szczególnie można "wyrwać" za tą cene jakiegoś fajnego civica, ale może napisz więcej szczegółów do czego ma Ci ten samochód służyć czy ma być szybki, rodzinny, ekonomiczny itp, bo tak to raczej nic nikt konkretnego nie doradzi.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich niestety nie ma :)

Ja bym napewno brał jakiegoś japońca, szczególnie można "wyrwać" za tą cene jakiegoś fajnego civica

a ja wrecz przeciwnie - mialem civica w tym przedziale cenowym i pozbylem sie po 2 miesiacach ;)

Jezeli:

1. chcesz auto w miare niezawodne

2. budzet pozwala Ci na wydatki rzedu 1 tys zl raz na 2-3 miesiace na "drobne naprawy", bo takie niestety bywaja potrzebne.

3. nie przeraza Cie pojemnosc silnika powyzej 2 litrow i spalanie w granicach 12 litrow.

wybierz: bmw seria 3, audi 80

Bedziesz mial auto wygodne, duze, szybkie, niezawodne, i nie sugeruj sie wiekiem, jak jest zadbane to 15 letnie jest lepsze i dluzej Ci posluzy niz nowy japonczyk :P

Jezeli:

1. nie zalezy Ci na komforcie az tak

2. nie potrzebujesz auta szybkiego

3. na naprawy chcesz wydawac nie wiecej niz 500 zl raz na 2-3 miesiace

Bierz skode felicje, dobra ale nie zachwyca niczym zupelnie, obawiam sie ze Oktawia bedzie droga w naprawach bo to stosunkowo nowe auto. na duze trasy nie ma nic lepszego jak Mercedes w124 - benzyniaka 3 litry + LPG :P lub diesla min 3 litry - to takiej kobyly to naprawde nie jest duzo.

ps. od dawna sie zastanawiam czy nie zamienic BMW na Mercedesa, auta tej samej klasy, BMW moze bardziej dynamiczne i nowoczesniejsze ale czesci do Mercedesa w124 kupisz w cenie czesci do poloneza :P

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda Xedos 6 lub Mazda Xedos 9.

Jak auto niebite i w dobrym stanie to będziesz baaaardzo zadowolony.

Od prawie 2 lat mam x6 z końca produkcji i to auto jest cudowne... Przez ten czas nic się w nim nie popsuło... 2.0 V6 pali rozsądnie, przyspieszenie ma satysfakcjonujące, dynamika ummm :P

- V6 - no more questions...

- Xedos - Streets will never be the same!

- Kocham ten dźwięk, gdy kręcę go na dwójce

- Nie czuć, że przyspiesza - tylko jakoś inni stoją zamiast jechać...

Co ja mogę więcej napisać oprócz pochwał... Jest to tzw. Japoński Jaguar.... Albo tekst projektanta Pinin Farina, że jest to pierwsze na świecie 4 drzwiowe coupe ;)

Piet_Van_Der_Wal-6.jpg

Piet_Van_Der_Wal-4.jpg

Przed zakupem również bałem się, przerażały mnie ceny części, itp. Ale teraz mogę śmiało powiedzieć, że wcale nie są takie wysokie, bo auto się nie psuje....

POLECAM!

Pozdrawiam,

Hubert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym za tę kasę poszukał Golfa IV, najlepiej gdzieś u sąsiadów na zachodzie .

VW ciągną na swojej wyrobionej marce a golf IV jest już robiony ze słabej blachy i podobno nie jest już tak niezawodny jak choćby III. Będe sie nadal upierał że najlepszy samochód to samochód robiony przez japończyków Honda, Toyota, Suzuki, Mazda - zersztą testy niezawodności mówią same za siebie.

Cóż mogę jeszcze poradzić?

Zanim na cokolwiek sie zdecydujesz zapoznaj sie z opinniami właścicieli konkretnych modeli:

https://www.autocentrum.pl/oceny_aut/

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za wasze komentarze :P

Wielu z was wspomniało o Golfie IV, sam nad nim mysłem ale budżet mi na to nie pozwala bo musiałbym mieć ok 4 tys więcej, a nie moge czekać bo musze mieć samochód "na wczoraj", ponieważ moje wysłużone uno ;) poszło do kasacji

A może miał ktoś z Was styczność z Peugotem 206 ? ciekawie, wyglada, ekonomiczny i najwazniejsze ze w tej cenie dostane nizły rocznik. Co o nim myślicie ?

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne BMW cy Audi - może obrażę tutaj połowę forum - ale ja bym się wstydził :P.

Mondeo nie jest najdoskonalszym dzieckiem forda.

Wolę wypowiadać się o samchodam które miałem lub jeżdziłem - nigdy Fiata - mieszane uczucia do Mondeo za to śmiało polecam Forda focusa - coś w nim jest ;).

zresztą zajrzyj i poczytaj:

https://focusklubpolska.com/

https://forum.focusklubpolska.com/

fordgirl5gw.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności