Skocz do zawartości

Zakup samochodu


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj ABS jest chyba najlepszy jaki moze istniec, ostatnio chamowalem na deszczu ze 140 km/h do 60-ciu wciskajac pedal do dechy, nawet kierownicy nie musialem trzymac - rowniotko na odcinku ok 30 metrow juz wychamowalem :hello:

Intru, ABS skraca drogę hamowania, tylko w stosunku do drogi hamowania z zablokowanymi kołami. To po pierwsze, a po drugie, żeby wyhamować tak jak mówiłeś musiałbyś hamować z opóżnieniem ok. 2g (czyli ok. 20 m/s2). Na mokrej drodze starą beemką ? ;) jest jeszcze po trzecie, ale tyle wystarczy.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Intru, ABS skraca drogę hamowania, tylko w stosunku do drogi hamowania z zablokowanymi kołami.

i o to wlasnie chodzi :hello: Kiedys mialem stara Lade, bez ABS oczywiscie, jak zachamowalem na mokrym awaryjnie przy 90-ciu wyladowalem obrocony o 180 stopni na trawniku ;)

Stwierdzenie "stare BMW" brzmi wiesniacko, kojarzy sie z jakims leciwym gratem poszpachlowanym z folia na szybach i dresem w srodku :D Ale to sa tylko pozory, moje auto od stanu w jakim bylo wyjezdzajac z salonu rozni sie tylko przebiegiem na liczniku i drobnymi ryskami na lakierze jakby sie mocniej przyjrzec (wiadomo - parkingi, zawsze ktos rysnie). Zadnej rdzy, wnetrze jak nowe zadnych wytarc, zadnego stukania, trzeszczenia - nic - jak nowe :D Ale to zalezy jak kto dba o auto, mi sia akurat trafilo zadbane. Mialem tez Civika w dramatycznym stanie mimo ze z pozoru wygladal dobrze :]

Apropo tuningu - ja uwazam ze jak auto nie ma pieknej estetyki "fabrycznie" to wszelakie proby upiekszania go sa po prostu zalosne :] Auto ma wygladac super tak jak zostalo zaprojektowane. Amatorzy tuningu nie wiedza kilku istotnych rzeczy - np. tego ze ogromny spoiler, zamontowowany w niewalasciwy sposob spowoduje wieksze zyzycie paliwa :D To samo kola - musza miec fabryczne rozmiary, jakiekolwiek inne skutkuja wiekszym zuzyciem paliwa, obciazeniem silnika itp :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta wojna ;-) Z auta to się dwa razy człowiek cieszy, pierwszy raz jak kupuje a drugi raz jak sprzedaje. Cokolwiek byś nie kupił jak będziesz dbał to pojeździsz, a samochodów bezawaryjnych nie ma.

Lepiej zrobić sondę kto czym jeździ, wtedy każdy swoje zachwali.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HONDA ACCORD 4WS

polecam, ale nie wiem co zrobisz z resztą kasy bo zostanie Ci jakieś 7 tys.

ps. 4WS jest rewelacyjny wogóle Hondy to jedne z lepszych aut, ale jeżeli masz małego .......... ;) to kupuj BMW - mówią że ten samochód to przedłużenie ............ :hello::D:D

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na wzrost tych 2 "rzeczy" nie narzekam, kompleksow tez nie mam a BMW uwazam za jedna z najlepszych marek samochodow :P

A to powodzenie odnosnie tego meskiego kompleksu wzielo sie chyba od facetow z terenowymi wozami ktorzy jezdza nimi glownie po miescie. Kobiety w nich jezdza bo czuja sie bezpieczniej a faceci chca chociaz samochod miec wiekszy od kolegow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat terenowe i suvy są dużo bardziej praktyczne do jeżdżenia po drogach polskich miast. a i na rybki i grzybki w ciekawsze miejsca da sie wjechać. w zimie się pewniej wybrać. same plus miast kompleksów

natomiast obniżane, ospojlerowane, na kółeczkach o niskim profilu i wielką felgą są BARDZO PRAKTYCZNE.

niestety nie na polskie drogi, ale w sobotni wieczór na dojazd pod wioskotekę lub/i w niedzielę pod kościół można się pokazać. no i za klimę nie ma co przepłacać, bo jakto tak bez łokcia w otwartym oknie i żeby pół wioski nie słyszało najnowsze przeboje :(

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam kompleksy i chce bmke ;] Jak tak dalej pojdzie to bedziecie mieli za prezydenta nerona :P~~ napoleon tez byl niski :)

lordbart - fajny piesek :] ja mam mniejszego ale morderce ;/ ostatnio zranil 10 osob zniszczyl 2 samochody i naruszyl sciany nosne jednego budynku podczas ucieczki. Teraz schowal sie w lesie i ludzie boja sie wchodzic do lasu ;/ Stare babki mowia ze to kara za grzechy :)

// chyba zaczne pisac bajki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności