Skocz do zawartości

Zakup samochodu


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam kompleksy i chce bmke ;]

To jest najwiekszy bol - ja nie mam kompleksow, naprawde :)

Ale przyznam ze koledzy sie ze mnie smieja ze jezdze 7-ka, jak kupujesz takie autko musisz sie liczyc ze zaraz ktos "przyklei Ci latke" :]

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a ja lubię jeździć kanapą, ale zaraz Kava najedzie na mnie że nie jestem pro-ekologiczny a silnik powyżej 3L mnie nie przerażają zupełnie, a w ręcz przeciwnie jakies takie małe poniżej 2L to nie porozumienie no chyba ze do jakiejś zabawki a nie samochodu :)

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam kompleksy i chce bmke ;]

To jest najwiekszy bol - ja nie mam kompleksow, naprawde :P

Ale przyznam ze koledzy sie ze mnie smieja ze jezdze 7-ka, jak kupujesz takie autko musisz sie liczyc ze zaraz ktos "przyklei Ci latke" :]

Bo trzeba wygladac zeby jezdzic BMW :)

hip-hop - najlepsze forum hip-hop w sieci! :)

proxy - ukryj swoje ip, badz anonimowy w sieci!

wzory umów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, że tydzień jeżdżenia, oglądania i narazie na nic się nie zdecydowałem :/

Wszystkie jakieś dziwne dzwoni się do gościa mówi, że bezywpadkowe jedzie się do niego prawie 200 km a tu się okazuje, że auto walone z każdej strony :/

Więc kolejny etap poszukiwań czas zacząć :rotfl:

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co uwazacie o Roverach? Szczegolnie tych z serii 400, bo za okolo 10k zl mozna dostac calkiem fajnego, wysoki rocznik, dobre wyposazenie. Tylko jak z awaryjnoscia? Orientujecie sie?

ROverki są dosyć przywoite. W zeszłym roku kiedy nie było wiadomo co się stanie z Marką Rover można było kupić nowego MG rover ZS'a np:

Img219915510.jpg

za 12 000 Euro daltego warto poszukać starszych modeli tymbardziej, że Rover 45 to w zasadzie honda Civic :/ - niźle namieszane :rotfl:.

rover2_ch.jpg

main_civic.jpg

więcej o roverach : https://www.roverki.pl/ :spam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rover ma obciachową nazwę,

... "mam rovera, no wiesz taki samochód nie rower, on się tylko tak nazywa - rower" :rotfl:

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co uwazacie o Roverach? Szczegolnie tych z serii 400, bo za okolo 10k zl mozna dostac calkiem fajnego, wysoki rocznik, dobre wyposazenie. Tylko jak z awaryjnoscia? Orientujecie sie?

Zamierzałem sobie własnie kupić Rovera konkretnie model 214 (bardzo mi sie podoba ten z wersją jasnej tapicerki).

W wersji SI z silnikiem 1,4 osiąga moc 104 KM a silnik ten to konstrukcja hondy.

Warto jednak wiedzieć że jeśli zdecydujemy się na kupno tego samochodu to będzie nam trudno znaleść części zamienne bo niby do hondy a jednak inne - "unikatowe" czyt. drogie.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności