Skocz do zawartości

Słowa kluczowe w kolorze background ?


Dilbert

Rekomendowane odpowiedzi

zacznijmy od tego, że na podanej stronie słowa kluczowe nie sa "w kolorze background" tylko ich poprostu nei widać w przeglądarkach obsługujących ramki

obserwuję tak parę stron (sam tego nie mam) ale wyraźnie google bierze pod uwagę to co jest w <noembed> noframes itp

w dodatku wcale tak szybko się za banowanie takich stron nie bierze

skutecznosc to inna kwestia - nie próbowałem tego, ale skoro np gizmoo3 pisze, że nieskuteczne to pewnei neiskuteczne ;p

jeśli chodzi o wykrywanie kolorów z automatu - jestem ciekawy jaki algorytm google stosuje do odrtóznienia kolorów na przykład:

#fefbfc od #fcfdff <lol>

i co z tłem w postaci jpg ;p

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google tego co jest w <noembed /> nie bierze pod uwagę.

Poproszę o dowód... :)

Dla mnie to jest analogiczna sytuacja jak z ukrywaniem linków w CSS. Ostatnio robiłem testy. Po wpisaniu "pozycjonowanej" frazy pokazują się tylko strony na których został umieszczony link. Docelowa strona nie została zaindeksowana przez Google mimo kilkakrotnych odwiedzin strony przez boty (site:strona nie zwraca żadnych wyników).

To że w wynikach pokazuje się tekst który jest w <embed /> to jak słusznie zauważyłeś zostało zinterpretowane jako zwykły tekstm który z pozycjonowaniem nie ma nic wspólnego.

Gdyby do tych stron nie prowadziły inne linki to założę się, że strona nie pojawiłaby się w wynikach.

Ot cała filozofia.

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w wynikach pokazuje się tekst który jest w <embed /> to jak słusznie zauważyłeś zostało zinterpretowane jako zwykły tekstm który z pozycjonowaniem nie ma nic wspólnego.

:| nie rozumiem ? wydawało mi się, że jeśli google pokazuje tekst w wynikach to ma go w indexie <lol>

przecież zawartość strony jest ważna w pozycjonowaniu i "ma cos wspólnego" :)

Pozatym chodzi o <noembed> - wiem czepiam sie ;p

jeśli chodzi o dowód to przytoczony juz został wyżej:

url: studiomix.pl

szukanie google: "ślubna,fotografia plenerowa,reportażowa.Andrzej Korsak"

wyniki zobacz sam: w opisie widać jak byk tekst z <noframes>

z <noembed> jest tak samo

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie zgadzam się że noembed nic nie daję,jestem wręcz przekonany że daję jeśli używany zgodnie z przeznaczeniem.Co do tekstu w kolorze tła,to hehe troszkę śmieszny rodzaj spamu.Jesli ktoś Cie nie polubi lub natknie na taki spam to polecisz,chyba warto si ę trochę szanować pozatym z dnia na dzień algorytm staje się lepszy coraz więcej wykrywa,p co ryzykować.

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności