Skocz do zawartości

Content is King bez dwóch zdań


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrozumiałem?

Co autor mial na myśli? Konkretny przykład?

Tą strone autora:https://halloween.friko.net/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz content i kontent ale w określonych keywordsach sam content niestety nie wystarczy i jednak trzeba "pykać" katalogi :pisze:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no a ja przyznaje racje Autorowi w 99% content aktualnie bardzo duzo pomaga szczegolnie jesli podeprze sie go dobrym linkowaniem (raczej nie katalogowym).. polecam tematyczne inne strony :pisze: Osobiscie na moje stronki mam duzo wejsc wlasnie dzieki contentowi :P i w wiekszosci wypadkow albo sam G wystawia je wysoko..albo wystarczy drobna ilosc linkow... tak na marginesie..Duza tez uwage G nadaje do tak jak ja to nazywam "Wewnetrznego POWERA" danej domeny :hello: A mianowicie mam na mysli wiek domenki.. i to jak sie podlinkowana pod inne frazy jak jest wysoko i jaka wartosc cala domena przedstawia.. w dobrej domenie gdy robisz nowy dzial czy tez nowa podstrone to w sumie sam dobry content i podstrona bardzo wysoko wskakuje ;)

Oczywscie opieram moja wypowiedz tylko i wylacznie na wlsnym doswiadczeniu ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post przeedytowany bo linka zapomniałem dać i co wy teraz na to mądrale od katalogów :hello:

Tak na poważnie, to jeszcze jeden przykład, oczywiście pod warunkiem, że autorzy artykułu nie przesadnili, że dobra strona z dobrym i oryginalnym kontentem sama wypozycjonować się powinna. Dlatego też podtrzymuje teze, że lepiej miesiąc posiedzieć na du**e i pogłówkować niż walić katalogi i do katalogów.

PS. No nie, nie chodziło o halloween :pisze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To żadne odkrycie, że content jest ważny. Jak masz na stronie i podstronach dużo treści, to masz wejścia na frazy, które google w tej treści znajdzie. Nawet na takie, o których byś nigdy nie pomyślał, że można wpisać w okno wyszukiwarki. A wejścia na te trzy cztery pozycjonowane frazy to 25 procent wszystkich wejść, albo jeszcze mniej (u mnie ok. 24%, 4 frazy pozycjonowane, ale na trzecim miejscu pod względem wejść z google jest fraza www.******.pl i wcale to nie jest adres mojej strony)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności