Skocz do zawartości

Nie wiem co się stało?


DMoFF

Rekomendowane odpowiedzi

a jak strona jest nowa to poszukaj jeszcze o FSB no i sprawdź sobie wyniki na poszczególnych DC

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jest również coś takiego jak zaburzenia w wynikach google'a to się zdarza lecz żadki.Ja bym Ci radził rozpoczynać panikę po paru dniacy,pozatym nie ma jej wogule w indeksie czy nie ma jej w pierwszej 20-stce i stwierdziłeś że jej nie ma nigdzie?

UX+SEM=ROI!

mail:dszpak(malpa-at)gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie do Beerbant'a :D

Ile będziesz jeszcze jadł tego tosta ?

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja też głodny się robię :D

Wg mnie FSB, jeśli chcesz dogłębniejszej analizy, zapodaj linka, może się ktoś zlituje.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności