Skocz do zawartości

[google]ban, filtr a moze zwykly spadek?


tbnet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

napisałem wcześniej post ale przez głupotę usunąłem go wiec teraz w skrócie napisze od nowa.

mam katalog www.katalog.tbnet.pl, miał dobre pozycje: katalog stron 5-6, darmowy katalog stron 2

pozycjonowałem go głównie linkorem (jakieś 80% linków),

tydzień po padzie linkora pozycje zaczęły powoli spadać, aż skoczyły na 30-50 a następnie w kosmos.

na początku myślałem że to filtr ale pod "allinanchor:katalog stron" nie ma strony w pierwszej 100 wyników, a wcześniej była na 1 stronie.

W sitemaps - Statystyki zapytań, są podane inne dość wysokie pozycje fraz, które nie były pozycjonowane, jednak po wpisaniu w szukarce ich nie ma, wygląda na to że google nie wyświetla wyników z moim katalogiem.

Czy to jest ban? Ale katalog jest ciągle indeksowany, a ilość zindeksowanych stron spadła o połowe. Pod "site:https://www.katalog.tbnet.pl/" znalazło 12 k wyników.

Przeniosłem się z linkora na linkorn i zacząłem katalogowanie, może to pomoże?

Jak myślicie co to jest, bo ja już sam nie wiem co się dzieje...

Strona nie jest bardzo ważna ale zawsze parę zloty wpadło z adsense, a teraz dosłownie grosze :)

TBnet.pl - strony internetowe i pozycjonowanie Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalne zachowanie, mniej linków do strony niższa pozycja, mniej linków mniej stron zaindeksowanych, odbudujesz linki to pozycje wrócą.

bana nie masz, bo jestes w indexie, filtr za wcześnie mówić, ale jak będziesz miał tyle samo co porzednio zaindeksowanych linków i pozycje nie wrócą to może bedzie filtr

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takich spadkach radziłbym sprawdzać wszystkie DC bo czasami się zdarzają takie skoki góra dół tylko na kilku/kilkunastu DC poza tym jak juz pozycjonujesz to sytemami dopalasz raczej w odwrotnej proporcji czyli 80% linków stałych 20%max systemowych wtedy masz większe gwarancje utrzymania pozycji na skutek padu systemu obojetnie jakiego.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź!

Beerbant, sprawdziłem na kilkunastu DC, wszędzie to samo. Zobaczymy co będzie za miesiąc jak przybędzie nowych linków.

jimmi, też tak mi się wydaje tylko nadal nie wiem dlaczego nie ma mnie pod innymi hasłami, które nie były pozycjonowane linkami tylko contentem.

---

02.10.06

Chyba faktycznie nic takiego się nie stało, przybywa zindeksowanych stron i są wejścia z google z innych fraz, więc to zwyczajny spadek i trzeba linkować.

TBnet.pl - strony internetowe i pozycjonowanie Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności