Skocz do zawartości

Portal miejski


josephzet

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy, że nawiąże współpracę z jakąś lokalną małą gazetką - nie musi kupować w papie nic

Która nie posiada autorskich tekstów, jedynie marne przedruki z innych źródeł np PAP...?

Jaka to atrakcja dla użytkownika portalu?

Zauważ jak ważne są newsy i artykuły.

INTERIA.PL ze swoją redakcją dziennikarską przegoniła już gazetę.pl :D Niemożliwe ? A jednak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15175, ten Twój post jakiś taki nijaki...

czy jubi napisał 'nawiąż współprcę z marną loklaną gazetką, która przedrukuje z innych źródeł'?

uwierz, że są małe, lokalne gazetki, które nie przedrukują z innych źródeł, tj. nie w takiej ilości, aby nie było widać własnych treści...

chyba Ci się z metro/motropolem pomyliło...

o tym, jak ważne są newsy i artykuły tyczy się ta dyskusja, i jednym z wyjść jest nawiązanie współpracy z małą lokalną gazetką (serwis ma być w małym 'lokalnym' mieście) po to aby dostarczała newsy z małego, lokalnego życia wzięte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście są 2 lokalne gazetki - tak się składa, że PAP nie zawraca sobie głowy problemami i zaganieniami na poziomie miasteczek do ~100k mieszkańców, a z pustego nawet salomon nie naleje :D

Jedna gazetka współpracuje już z portalem, druga nie jest zainteresowana udostępnianiem tekstów komukolwiek, a co dopiero prywatnej, małej firemce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia inny aspekt działalności tego typu stron, a mianowicie baza adresowa firm, lokali gastronomicznych itp.

Czy na umieszczenia danych teleadresowych takiej firmy trzeba mieć jej zgodę? W zasadzie nie jest problemem umieszczenie sporej ilości danych dostępnych w różnego typu katalogach branżowych, czy spisach typu 'Panorama Firm'. W przypadku mniejszych miejscowości część informacji można zgromadzić samodzielnie.

Z tego co się orientuję, adres i nazwa firmy nie podlega ochronie ustawą o danych osobowych, ale chciałbym się jakoś upewnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, sam odpaliłem mały portal i na logikę dane teleadresowe to forma reklamy dla osoby/instytucji byli by idotami gdyby się trzepiali (mi przychodzą @ z prośbą o poprawę) i sami się te z dodają. A w prawie dane firm i instutucji nie podchodzą o ustawę o ochronie danych osobowych.

Pozdrawiam

Aplikacje internetowe, systemy wspomagające SEO, programy pod Windows i Linux, info na https://shad.net.pl - dopisz się do Katalogu Firm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności