Skocz do zawartości

umowa o pozycjonowanie


gizmoo3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

małe co nieco o płatnościach :)

terminy płatności określone są w umowie

Abonament radiowo-telewizyjny, rachunki za telewizję kablową i internet konsumenci płacą w ustalonych z góry okresach. W tych przypadkach obowiązek zapłaty wynika wprost z umowy.

Faktura jest tylko przypomnieniem o zobowiązaniu - tłumaczy Konrad Gruner z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Niedopełnienie obowiązku zapłaty w terminie wskazanym w umowie może powodować naliczenie odsetek.

źródło

https://finanse.wp.pl/POD,15_,wid,9341117,p...=1193744686.144

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem tak, pozycjonuje w oparciu o umowy, sa totalnie byle jakie, prawnik po wieczorowym licencjacie by obrucil kota ogonem i zrobil z moja umowa co chce. Jak sie trafi na zlego klienta, nieuczciwego to w zaden sposob sie nie zabezpieczy. Ja naszczescie trafilem na bardzo porzadnych, uczciwych ludzi i wszystko jest ok ale znalem przypadki ze klient podpisywal "zaawansowana umowe" i po prostu nie placil i mozna mu bylo "skoczyc" bo przeciez z baseballem nikt go nie bedzie ganial !!!

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem tak, pozycjonuje w oparciu o umowy, sa totalnie byle jakie, prawnik po wieczorowym licencjacie by obrucil kota ogonem i zrobil z moja umowa co chce.

to odżałuj troche kasy i idź do takiego prawnika, który zminimalizuje te niebezpieczeństwo i bedziesz miał po kłopocie, lepiej wydać 500 niż potem stracić kilka K. !!!

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Temat trochę zapomniany, ale dorzucę od siebie.

Jeśli masz umowę to podpisz jeszcze umowę z KRD (Krajowy Rejestr Długów), jeśli klient nie płaci to pierwsze wysyłasz pismo, że go dopiszesz do KRD, a potem jeśli dalej nie skutkuje dopisujesz go do KRD. Przypomni sobie o Twojej płatności jak mu odmówią np. sprzedania telefonu w salonie, albo nie dadzą mu leasingu. Żeby dopisać firmę wystarczy dług w wysokości 500 zł.

Zawsze jednak znajdzie się taki który nie zapłaci i nic z tym nie zrobisz, kwestia przeliczenia co ci się opłaca z tym robić.

Pozdrawiam

Bartek

Setia.pl - seo, marketing, optymalizacja, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Telefonia internetowa MyFon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat trochę zapomniany, ale dorzucę od siebie.

Jeśli masz umowę to podpisz jeszcze umowę z KRD (Krajowy Rejestr Długów), jeśli klient nie płaci to pierwsze wysyłasz pismo, że go dopiszesz do KRD, a potem jeśli dalej nie skutkuje dopisujesz go do KRD.

Bardzo dobry pomysł

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym linkiem możecie sobie przeczytać wzór umowy SEO po angielsku:

SEO Contract Template

Pozdrawiam

Cez :)

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jednak znajdzie się taki który nie zapłaci i nic z tym nie zrobisz, kwestia przeliczenia co ci się opłaca z tym robić.

Co prawda zdarza sie to raz do roku, ale wolę w takich przypadkach odżałować jedną wypłatę i pożegnać klienta, zwłaszcza, jak kłopoty z terminowym placeniem powtarzaja się. po co dopuszczać do kilkumiesiecznych zaległosci, których bedzie szkoda odpuscić. A tak, góra jeden miesiąc stracony i koniec. Zamiast poswiecać czas na wątpliwe odzyskanie kasy, wolę zająć się czymś pożyteczniejszym.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

ile wynoszą te odsetki ustawowe? :)

3. W przypadku opóźnienia w zapłacie KLIENT zapłaci DOSTAWCY odsetki ustawowe od należnej kwoty za każdy dzień opóźnienia.

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wynoszą te odsetki ustawowe? :(
13% w skali roku :P

Odsetki ustawowe (od małych kwot jest to niewiele - kalkulator odsetek ustawowych - przy dużych kwotach, jest to solidny argument) :(

Odsetki ustawowe należą się zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom nie prowadzącym działalności gospodarczej.

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności