Skocz do zawartości

[niezła akcja] włamy na konta 1 listopada


kozak222

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie - juz 3 razy przez pokemonow z Turcji ktorzy sciagneli z kads exploity do mambo, postnuke, phpbb itp :]

Glupki podpisuja sie imieniem, nazwiskiem i adresem - piszac "hacked by" adres www, mam dane wszystkich, adresy, telefony, dzwonilem, uslyszalem "no speak english, no speak english" i rzut sluchawka. I co takim mozna zrobic ? B)

o prosze - nowa stronke sobie postawili :] https://www.system-hackers.us/

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziura i większość z tych podmianek były na forach BB i przemo od godz. 21.00 30.10.2006 i od tego czasu większość stron nie została załatana, a poprawkę implementuje się razem z logowaniem się na FTP i ściąganiem ich ze stron około dwóch minut. Lenistwo.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie włamania na serwisy internetowe mają wykazać zaniedbania ze strony administratorów.

To nie pokemony włamują się, pokemony własnie administrują serwisami umożliwiając włamanie z uzyciem serwerów zombi, zresztą juz pisałem o tym.

Może tu znajdzecie i swój serwis. B)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takie cos:

message_die() was called multiple times. This isn't supposed to happen. Was message_die() used in page_tail.php?

to tez dzialanie hackera ?

skoro podaja dane to czemu jeszcze nie siedza w pace?

dobre pytanie, nawet nie w pace a zeby do nich policja wpadla, porobia sie ze strachu bo to dzieci w koncu i sie skonczy, rodzice odlacza internet i zamiast psuc beda grali w gry jakies :]

ps. co innego jest wskazywac dziury w systemie a co innego bawic sie exploitami i podpisywac wydziwianymi kSYwKAmI :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie to dotknęło i to dwukrotnie, 1.11 i 3.11, po pierwszym włamie wgrałem na forum poprawki ale instrukcja poprawek była błędna i 2 dni później powtórka. Teraz już się boję nawet uruchamiać forum... Najgorsze jest to, że gnojki wykasowały prawie wszystkie pliki na serwerze.

Tutaj wizytówka tych popaprańców.

W przeszłości miałem 2 włamania ale dość "przyjazne" - na stronie pojawił się mały napis, żebym zerknął do pliku tekstowego pozostawionego na serwerze - zerkam a tam instrukcja jak się pozbyć dziury... Drugi przypadek podobny ale instrukcja zamieszczona na stronie głównej w formie nieszkodliwego małego napisu.

Wtedy nic nie zostało wykasowane, zniszczone a teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności