Skocz do zawartości

SeoHelp - abc pozycjonowania


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Czyli, jeśli dobrze rozumiem, będzie to kolejny serwis, który będzie publikował artykuły innych Osób, które je wymyśliły, napisały i korzystały ze swojej wiedzy.

Ty natomiast, jako właściciel serwisu, będziesz nie tylko decydował kto i jakie treści będzie publikował, ale i ciął zawartość gdy i jak zechcesz.

A przeszkadza Ci to w czymś?

Serwis musi być moderowany, żeby ludzie nie pisali głupot, może mi wytłumaczysz dlaczego to takie straszne, że to JA "będę nie tylko decydował kto i jakie treści będzie publikował"? Skoro już poruszyłaś sprawę jeża to równie dobrze on mógłby to robić, całkiem możliwe, że robiłby to znacznie lepiej ale zapytaj się go czy ma na to czas i chęci :] Do każdego artykułu są komentarze, także jeśli będą w nim głupoty można o tym napisać a ja go wtedy poprawie. Algorytmy cały czas się zmieniają więc część postów może być nie aktualna i trzeba wtedy je poprawić, czyli "pociąć zawartość gdy i jak zechce".

Oraz budował popularność swojego serwisu na plecach innych Osób.

Czy to, że ja udzielam się na tym forum oznacza, że Michał buduje popularność swojej strony moim kosztem? Zastanów się trochę. Ja nie kradnę niczyjej pracy, każdy kto pisze na tym forum o SEO robi to dobrowolnie dla użytku innych i nie powinien mieć nic przeciwko takiej publikacji, szczególnie że wpierw otrzymuje jego zgodę.

Oczywiście znając to forum od podszewki gwarantujesz, że nie będzie możliwości podszywania się pod treści innych osób dodając arta?

Jeśli wkradnie się jakiś błąd zawsze będzie można mi go zgłosić, nie widzę w tym żadnego problemu, dobrze że mój świat nie jest taki problematyczny jak Twój.

No i sam fakt oceniania przez Ciebie artykułów innych Osób powinien napawać Ich dumą, np. Jez, którego KILKA artykułów nadaje się NAWET do publikacji w Twoim serwisie. Cóż za łaskawość. Na miejscu Jeza byłabym lekko urażona, że kilka (a nie wszystkie) wypowiedzi uważasz za wartościowe

Gdybyś potrafiła przeczytać pierwszy post ze zrozumieniem to wiedziałabyś że na seohelp zadeklarowałem się zamieszczać wybrane posty pisane w formie artykułu. Z tego co wiem każdy post jeża nie jest artykułem, ale dla pewności możesz się go spytać. Poza tym zastanów się, po co miałbym wklepywać wszystkie jego posty, nie lepiej podać po prostu link do profilu?

Nie reprezentuję też Intrudera, który z pewnością jest zachwycony faktem, iż Jego artykuł został ocenzurowany a link do Autora prowadzi do... no dokąd?

No wyobraź sobie, że mu to nie przeszkadza a co zresztą dziwne Tobie tak.

intruder2600: jak chcesz tego linka to wyślij mi go na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A przeszkadza Ci to w czymś?

Owszem. Mam chroniczną niechęć do ludzi, którzy wykorzystują swoją kreatywność do "cwaniactwa", zamiast rzeczywiście powiększać zasoby netu i opracować coś samemu. Chyba, że szatkowanie treści nazwiesz "tworzeniem".

Serwis musi być moderowany, żeby ludzie nie pisali głupot, może mi wytłumaczysz dlaczego to takie straszne, że to JA "będę nie tylko decydował kto i jakie treści będzie publikował"?

Ponieważ nie uważam Cię za osobę kompetentną do recenzowania pracy innych Osób. Może gdybyś wykazał się ogromną wiedzą...

Skoro już poruszyłaś sprawę jeża to równie dobrze on mógłby to robić, całkiem możliwe, że robiłby to znacznie lepiej ale zapytaj się go czy ma na to czas i chęci :]

Jak pisałam - nie występuję tu jako rzeczniczka Jeza, choć zapewne zrobiłby to lepiej od Ciebie. A to dlatego, że wiele Osób z forum Jego wiedzę uznaje.

Czy to, że ja udzielam się na tym forum oznacza, że Michał buduje popularność swojej strony moim kosztem?

Pośrednio tak, choć On więcej dał niż odebrał. Ty natomiast nic nie dajesz.

Jeśli wkradnie się jakiś błąd zawsze będzie można mi go zgłosić, nie widzę w tym żadnego problemu, dobrze że mój świat nie jest taki problematyczny jak Twój.

Czy ja wiem...

Gdybyś potrafiła przeczytać pierwszy post ze zrozumieniem to wiedziałabyś że na seohelp zadeklarowałem się zamieszczać wybrane posty pisane w formie artykułu. Z tego co wiem każdy post jeża nie jest artykułem, ale dla pewności możesz się go spytać. Poza tym zastanów się, po co miałbym wklepywać wszystkie jego posty, nie lepiej podać po prostu link do profilu?

Jeśli przeczytasz jeszcze raz moją wypowiedź to zauważysz, że chodziło mi o protekcjonalny ton Twojej oceny i głowę w chmurach.

No wyobraź sobie, że mu to nie przeszkadza a co zresztą dziwne Tobie tak.

Cieszę się, że jest tak wyrozumiały i nie podziela moich obaw o Twoje niedbalstwo. A mam takie, bo mija drugi miesiąc od czasu, gdy poprosiłam Cię o usunięcie swojej strony z Twojego serwisu.

Jeśli tak dbasz o własne serwisy to mam prawo przypuszczać, że z nowym projektem będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem. Mam chroniczną niechęć do ludzi, którzy wykorzystują swoją kreatywność do "cwaniactwa", zamiast rzeczywiście powiększać zasoby netu i opracować coś samemu.

Mam taką zasadę, że nie wyłamuje otwartych drzwi, ale spoko, masz prawo do swojego zdania.

Ponieważ nie uważam Cię za osobę kompetentną do recenzowania pracy innych Osób. Może gdybyś wykazał się ogromną wiedzą...

Nie uważasz bo nie pisze postów których nie rozumiesz? Poza tym zobacz w słowniku co to znaczy recenzja i porównaj to z tym co ja robie. W tym momencie mnie uraziłaś, bo za mało mnie znasz, żeby publicznie oceniać moją wiedze i kompetencję. Nie uważam się za jakiegoś guru w SEO bo na pewno są lepsi, co nie zmienia faktu, że potrafię przygotować materiał z pomocą innych, który wprowadzi do świata SEO i wyjaśni wiele wątpliwości a co najważniejsze będzie przydatny dla innych.

Sorki, ale źle trafiłaś, ze mną nie będzie takich dyskusji jak z Erbitem i innymi, ja wiem jaki Ty masz interes w tym, żeby oczernić seohelp, najlepiej zapomnij o tej stronie i czepiaj się czegoś/kogoś innego bo ja nie mam czasu się z Tobą droczyć. Oczywiście masz prawo do swojego zdania i możesz je publicznie wyrażać nawet w tym temacie, ale ja nie będę się bronił bo mam mniej czasu niż TY i to mnie tak nie podnieca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uważasz bo nie pisze postów których nie rozumiesz? Poza tym zobacz w słowniku co to znaczy recenzja i porównaj to z tym co ja robie. W tym momencie mnie uraziłaś, bo za mało mnie znasz, żeby publicznie oceniać moją wiedze i kompetencję. Nie uważam się za jakiegoś guru w SEO bo na pewno są lepsi, co nie zmienia faktu, że potrafię przygotować materiał z pomocą innych, który wprowadzi do świata SEO i wyjaśni wiele wątpliwości a co najważniejsze będzie przydatny dla innych.

Zatem może powinieneś zaczekać z recenzjami/moderacją/oceną/czy jak tam chcesz, aż staniesz się Guru? Tylko daj znać, żebym nie przeoczyła.

Sorki, ale źle trafiłaś, ze mną nie będzie takich dyskusji jak z Erbitem i innymi, ja wiem jaki Ty masz interes w tym, żeby oczernić seohelp, najlepiej zapomnij o tej stronie i czepiaj się czegoś/kogoś innego bo ja nie mam czasu się z Tobą droczyć. Oczywiście masz prawo do swojego zdania i możesz je publicznie wyrażać nawet w tym temacie, ale ja nie będę się bronił bo mam mniej czasu niż TY i to mnie tak nie podnieca.

Masz rację, przejrzałeś mnie. Jutro zaatakuję normanosa, a pojutrze zniszczę gizmoo3. Planów na przyszły tydzień jeszcze nie robiłam.

ps. No LOL po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edyta i Brad nie wiem czy zauważyliście ale jesteście jedynymi osobami wypowiadającymi się w tym wątku.

Więc dajcie już spokój dyskusjom na temat waszych poglądów i filozofii życia.

Edyta - zaczepna jak zawsze :)

EDYTA: Brad mam nadzieję że zrobisz coś z tą szatą graficzną i ukladem strony bo jest a fe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc dajcie już spokój dyskusjom na temat waszych poglądów i filozofii życia.

A czy ja wyglądam na pasjonata takich tematów? :P

Brad mam nadzieję że zrobisz coś z tą szatą graficzną i ukladem strony bo jest a fe...

Jasne, jak dotąd jest tworzony sam skrypt, będzie to serwis WEB 2.0

Wyskrobałem nawet arta, żeby nie było:P mam nadzieję że się komuś przyda.

https://www.seohelp.pl/artykuly/czytaj/artId/13/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już funkcja wyłapująca tagi robiąca odnośniki do innych artykułów :P myślę, że to będzie bardzo przydatne. Jak dotąd na seohelp znajdują się artykuły intruder'a2600, MMP i moje. Strona wprawdzie pozostawia jeszcze wiele do życzenia, ale już można dodawać własne prace do czego oczywiście zachęcam.

Acha... zastanawiam się jakie tu jeszcze frazy można dodać: https://www.seohelp.pl/artykuly/czytaj/artId/12/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Napisałem nowego arta o wyborze firmy pozycjonerskiej, sądze, że się komuś przyda :) Jeśli o czymś zapomniałem to piszcie w komentarzach.

Adres: https://www.seohelp.pl/artykuly/czytaj/artId/36/

Szukam kogoś kto zrobi design dla tej strony, no i więcej artów też by się przydało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka by się znalazło, ale ja o czymś innym:


  1. Nie wyśrodkowuj tekstu bo to naprawdę nie wygladą dobrze, najlepiej wyrównaj do lewej.


  1. Nie kończ artykułu jak dziecko:
2. Chciałem jeszcze coś napisać, ale tel mnie rozproszył, może mi się jeszcze przypomni a może ktoś coś dopisze w komentarzach :)

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może sam coś napiszesz?

Ja pisze arty loozno, nie sprawdzam ich, licze na to, że pisac będą osoby, które mają do tego powołanie.

Jak seohelp będzie skończone to ktoś kompetętny poprawi wszystkie artykuły do tej pory pozostawiam je waszej krytyce :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności