Skocz do zawartości

LOSTodyskusje


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No właśnie Mikiego mam na myśli :D

(nie radzę sobie z cytowaniem więc chodzi o to, że Sun może być zapylona przez Majkiego)

Co do robienia/nie robienia z ludzi idiotów.

moim zdaniem robią, a dlaczego? Po prostu z tego serialu można by wyciąć kilka naprawdę sesnownych odcinków (np ten jak Cler szuka bunkra w którym była przetrzymywana) a reszta to burza mózgów i totalny galimatias i mnożenie zagadek co ma doprowadzić do jak największej oglądalności.

No i sama dałam się w tą matnię wplątać, bo czekam teraz na ten 3 sezon chociaż z tego co piszą na forach jest kiepściutki... no może ten pierwszy odcinek jest ok, bo ma wprowadzić oglądającego w atmosferę, namnożą się zagadki które nie zostaną wyjaśnione...

No bo co dalej z Sun? Już 5 odcinków z 3 serii a o niej i dziecku jak na razie chyba nic nie było.

Co z Michaelem? Gdzie dopłynęli na tej łupince?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie można obejrzeć najnowsze odcinki Losta ?

legalnie :> ?

sezon 2 na TVP jest, ale już w połowie ale w wakacje będą powtórki :). Niedługo ma być na dvd.

sezon 3 na ABC - można legalnie przez sieć oglądać tylko musisz mieć szybkie łącze.

Jak dla mnie to ten serial staje sie coraz denniejszy. Flashbacki nudne/przewidywalne - zostaje po nich 1/2 odcinka gdzie 3/4 tego to nic ciekawego i wciągające są tylko ostatnie 3 minuty odcinka :/

Prison Break już jest lepszy bo tam przynajmniej coś sie ciągle dzieje, a nie przez 5 odcinków dzieje sie tyle, że można by to upchnąć w 2-3 :/

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Wejdz na jakies polskie forum losta, zarejstruj sie i poszukaj downloadu :]

marika - Michela nie bylo na promocyjnych fotkach 3 sezonu, wiec go nie bedzie. i cale szczescie, caly 2 sezon biegal po dzungli i darl sie - 'Walt, Walt' :)

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie cholernie 3 sezon podoba, o wiele bardziej niz 2 ... faktycznie ze czasami troche przesadzaja ("Wy bedziecie nastepni" ... zniesmaczylem sie).. wydaje mi sie ze dżek zoperuje ale nie bedzie w stanie zabic Benrego :)

Forum Młodych .. :)

Walczę, aby wiedzieć więcej o seo ;)

2009-03 Powracam do walki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryslaw - a prosze bardzo - w najblizszych odcinakch nie wydazy sie po prostu nic ;)

przez kolejne 5 odcinkow beda dochodzic do tego gdzie jest jednooki oraz wyrusza na spotkanie z nim

grupa innych bedzie sie starala namieszac w glowie Jackowi na tyle ile sie da, aby sam nie wiedzial juz po ktorej jest stronie, az w efekcie popelni samobojstwo krzyczac: "Saraaaaaa"

Soyer - ucieknie z wyspy za pomoca helikopteru ktory zbuduje z paczki zapalek

Kate - stanie sie lesbijka i razem uciekna z Jane w glab buszu

Michale i Walt - wlasnie umarli z glodu i pragnienia na luddze i zaatakowala ich przerosnieta osmiornica, ktora to byla tylko imaginacja mocy dymy ktory to...

Jednooki - nie zyje juz od 5 lat, a to co widzial Lock i reszta ekipy to bylo tylko nagranie z przeszlosci

Said - podczas poszukiwania Rusoe wpadnie do dziory w ktorej znajdzie bron biologiczna, na jego nieszczescie zbiorniki beda uszkodzone co spowoduje u niego powolna smierc

Desmont to wsyztko przewidzi i bedzie sie staral naklonic ludzi zeby go posluchali, niestety wezma go za wariata i wypedza z wioski

Hurwey - odkryje ze w zapasach jedzebia jest dokladnie 4, 8, 15, 16, 23, 42 skladniki z ktorch mozna zrobic sobie podwieczorek, niestety skonczy sie to peknieciem zoladka

koreanska para - no coz... ponownie przstana sie do siebie odzywac tylko po to, aby za chwile scenarzyscie w retrospekcjach mogli odkryc przed widzem, ze tak naprawde ojciec Sun jest tylko plotka w narkobiznesie

:P

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności