Skocz do zawartości

LOSTodyskusje


Kyo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie no serio wiem czmeu sa na tej wyspie. Ale nie napisze, bo moj ostatni spoiler przedostał sie do netu i zmienili scenariusz :hello:

A koles zz awatara tak nie wkurza ze guz czy nie guz rozwalił bym mu te wyłupiaste gały :)

A dopiero teraz zauwazylem ze ja niby jestem sprawca tego wątku, no ładnie :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu 3 miechy bez Losta? waszego torrenta tez zablokowali czy pora deszczowa sie zbliza na wyspach? epidemia jakaś... :D

serial mnie wkurza bo poczatek serii po raz drugi jest żenująco nudny, a akcja zacznie się pewnie dopiero pod koniec jak trzeba bedzie nakręcic ludzi przed kolejną serią

szkoda, ze nadal to ogladam....ale nie moge przestac

ja mysle ze jednooki z Dżakiem bedą sie nawzajem pocieszać po odejściu Kaśki, a może nawet Dżek zrobi z jednookiego drugą Miriam i beda zyli happy ever after...

Prawdziwy inżynier to taki, który unika drobnych błędów na drodze do wielkiej katastrofy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o ssso chodzii o ssso chodzii ?? to cos na temat wenezueli ? :D o czym Wy piszecie ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o LOST-cie wiem tyle, że pokazuje on czyściec :D

ci co nie mieli nic na sumieniu zgineli w samolocie,

ci co mieli niewiele pogineli za niedługi czas,

ci co narozrabiali muszą się pomęczyć aby zginać :)

oczywiście sam tego nie wymyśliłem, bo nie oglądam... tj. pare odcinków się napatoczyło...

//edit

tylko co z tym dzieckiem co się urodziło? nie pasuje trochę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę wiedzieć co z Majkim :D już o nim kurka zapomnieli????

Nie oglądam tych nowych odcinków, ale czytam wypowiedzi na forum o Lost i jestem coraz bardziej zniechęcona do tego serialu... ale ciekawa jestem jak rozwiążą te wszystkie zagadki...

pytanie do tych co oglądają:

czy zginął Charlie i Cler? Co z grubaskiem-miliarderem?

A co do małego Aarona - no to przecież to niemowlak więc z założenia istota bez grzechu, dlatego przeżyje... no i pozostałe dzieciaki zostały już na początku wykluczone z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chcę wiedzieć co z Majkim :D już o nim kurka zapomnieli????

zapomnieli, pływa gzieś sobie. pewnie się odnajdzie z powrotem za pare odcinków ;)

czy zginął Charlie i Cler?

nie.

Co z grubaskiem-miliarderem?

nic, dude.

!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na zakonczenie mini-sezonu, to jakos slaby ten odcinek.

Nudny, przewidywalny, z beznadziejnym watkiem pogrzebu eko.

Jedynie ben ratowal..

A koncowka, coz, jasne ze nie zabija sojera, bo straciliby milionowa pulbicznosc panienek ogladajaca losta tylko dla niego :)

A dzek.. hmm, po operacji moglby poplynac do majkela i zyc dlugo i szczesliwie :]

Ostatni post na blogu - Po co Ci katalog stron?

if.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności