Skocz do zawartości

Rekiny.pl


sid1972

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie zebym namawial do glosowania na nasze (moja i sid1972) strony, ale jesli wam sie podobaja, a wierze, ze tak :) to zapraszamy do glosowania:

https://rekiny.pl/?action=SzczegolyStrony&PageID=2882

https://rekiny.pl/?action=SzczegolyStrony&PageID=2887

instrukcja :):

Glosowanie internetowe:

nalezy kliknac link 'oddaj głos »' wtedy przechodzimy do nastepnego kroku gdzie w rubryce imie i nazwisko wpisujemy wczesniej wymienione lib ksywke i klikamy link 'głosuj »' i powinien nam sie ukazac napis 'DZIĘKUJEMY ZA ODDANIE GŁOSU. NA PODANY ADRES E-MAIL ZOSTAŁA WYSŁANA PROŚBA O POTWIERDZENIE GŁOSU.' nastepnie nalezy niezwlocznie odebrac maila i kliknac link zalaczony do potwierdzenia glosu. Mozna glosowac raz dziennie z jednego ip na jedna strone w kazdej kategorii - w naszym przypadku raz dzienniena nasz dwie strony.

Glosowanie sms:

Zawsze istnieje mozliwosc glosowania za pomoca smsa z waszych komoreczek i tu organizatorzy nie przewidzieli limitu w oddanych glosach co oznacza, ze kazdy moze oddac dowolna ilosc glosow do czego zachecamy. Koszt jednego smsa wynosi 0,50 zl + VAT. Aby oddac glos na strone:

www.fotokids.ws (moja) wysylamy smsa na numer 7037 o tresci RI 2887 (pomiedzy RI a 2887 powinien znajdowac sie odstep - sacja)

, a na:

wroclaw.polskanoc.pl (SID1972) wysylamy smsa na numer 7037 o tresci RI 2882 (pomiedzy RI a 2882 powinien znajdowac sie odstep - sacja)

ZAPEWNIAM, ZE Z OTWARTYMI RAMIONAMI PRZYJMIEMY GLOSY OD OSOB, KTORYM PODOBAJA SIE NASZE STRONY I ZECHCA POSWIECIC CHWILE ZE SWOJEGO CENNEGO CZASU ABY ODDAC GLOSY NA NASZE STRONY RAZ DZIENNIE

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

BRAWO !!! 200 głosów w ciągu jednego dnia to nielada

wyczyn!!! W szczególności patrząc na cały przebieg

głosowania w finale.

kosyr - 2005-01-26 21:43:10

oddawajcie głosy na fotokids super stronka

sid1972 - 2005-01-16 20:05:12

mam nadzieję, że wygra w kategorii stron firmowych.

ts - 2005-01-04 02:28:22

Super Stronka, zarówno graficznie jak i merytorycznie.

Dużym atutm jest dwujęzyczność...

Bee na nią głosował bo uważam że warto... i moim

skromnym zdaniem w tej kategori powinna wygrać..

~sid1972 - 2005-01-02 11:05:42

sid.. sid.. ;)

Heh.. a kkid nawet się nie pochwalił ;)

Gratulacje ! =D> =D> =D> =D> =D>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolony mimo, ze kilka osob mi 'plulo do taleza'

A jak miało nie pluć, gdy konkurs popularności (jakiejkolwiek) wygrywa strona nieznana pewnie 99,9 %-om polskich internautów? :)

Taki konkurs jest konkursem sieciowego kombinowania, wyłącznie, więc z założenia dla wielu nie wart jest najmniejszej uwagi... *

Gratulacje jednak się należą, w kategorii jak wyżej :)

Szy.

* - No, może poza darmowym linkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zadowolony mimo, ze kilka osob mi 'plulo do taleza'

A jak miało nie pluć, gdy konkurs popularności (jakiejkolwiek) wygrywa strona nieznana pewnie 99,9 %-om polskich internautów? :)

mnie chodzilo o cos innego, zreszta bym ci powiedzial, ze 'go**o prawda' ze moja strona nie jest znana tak jak piszesz wyzej bo wchdodzi na nia ok. 1500 osob dziennie i nie jest to tylko spowdowane rekinami... daje wiele ogloszen w gazetach i ludzie wchodza, a ze strona ma specyficzna tematyke skierowana do waskiego grona odbiorcow to juz inna sprawa.

Taki konkurs jest konkursem sieciowego kombinowania, wyłącznie, więc z założenia dla wielu nie wart jest najmniejszej uwagi...

Jest ale nie moja wina, ze organizatorzy nie krzystaja z konstruktywnych rad moich i kilku innych osob. Poza tym pewnie zal ci cos sciska ;) strony ktore byly na poczatku przed moja byly na tych pozycjach dlatego ze glosy byly naklikiwane w inny sposob oszukiwanao przy oddawaniu glosow ja itak z ta strona, ktora zostala usunieta na koncu bym wygral smsami ostatecznie. Konkurs byl w zasadzie na setetyke wykonania a nie na to o czym jest, a wyszlo tak naprawde na to ze ludzie sobie klikali do oporu pomijam ten komentaz, ktory jakis baran mi wystawil nie swiadomy faktu, ze po pierwsze primo wtedy poszlo w (fakcie, ofercie, wyborczej) ogloszenie poza tymm kilka osob wyslalo po kilka smsow i zebrala sie taka ilosc glosow co zupelniie nie powinno nikogo dziwic. Ja tam wolalem ne odzywac sie na takie prowokacje zeby bez sensu nie bic piany.

Gratulacje jednak się należą, w kategorii jak wyżej :)

Dziecki. Miarodajny czy nie miarodejny nagroda mi sie slusznie nalezy.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miarodajny czy nie miarodejny nagroda mi sie slusznie nalezy.

Hm. Jakoś dziwią mnie takie zwroty zazwyczaj. Możesz wytłumaczyć, dlaczego Ci się należy ?

dlatego, ze uwazam, ze pod wzgledem estetyki - a takie mialy byc zalorzenia konkursu - moja strona wyglada chyba najlepiej w porownaniu do tych, ktore tam byly a ich nie ma. Dobrze skonczmy ta dyskusje bo szkoda marnowac bandwidth :)

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności