Skocz do zawartości

dlaczego nikt mnie nie znajduje?


lukasdrugi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam temat mnie nurtuje od dluzszego czasu, sam go nie rozwiazalem wiec zapytam

Otoz zbudowalem strone www (a w zasadzie to ulitka informacyjna w necie) ma ona na celu sciagnac mi klientow, ale problem w tym ze nie wiem jak zrobic zeby strona byla odnajdywalna w google i innych wyszukiwarkach.

wiem ze trzeba podac slowa kluczowe - podalem je ale dalej strona nie jest znajdywalna

nie musi wyskalkiwac jako1 ale mogla by wogole gdzies wyskakiwac.

adres www.dgslonce.pl

moze ktos by poradzil co wpisac w kodzie zeby ktos kiedykolwiek odwiedzil moja strone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek zacznij od zrobienia strony, bo to co jest obecnie to na pewno nie jest strona. Zleć wykonanie strony firmie która się na tym zna.

Potem zleć pozycjonowanie, a jak już koniecznie chcesz sam pozycjonować to pierwsze zrób sobie porządną stronę.

Twoja strona tak na szybko ma źle kodowane znaki, choćby tytuł na głównej stronie, przyciski na flashu, fatalnie dobraną kolorystykę, brak tytułów na podstronach, więcej nawet nie wymieniam.

Pozdrawiam

Bartek

Setia.pl - seo, marketing, optymalizacja, pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach

Telefonia internetowa MyFon.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadbaj o linki prowadzące do Twojej strony.

Na dobry początek polecam najprostszy sposób, a mianowicie dodanie do katalogów. Lista takowych jest jawna i dostępna na tym forum.

Powodzenia :D

Moje ulubione radio internetowe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci www.joomla.pl zassanie stamtąd systemu portalowego joomla i dobrania sobie jakiejś templatki czyli wyglądu strony. Poczytania trochę treści na stronie i forum jak to zainstalować i do czego to służy. Instrukcje instalacji masz też na www.linux-serwer.info który to jest także oparty na joomli. Jest to chyba najprostszy sposób dla ciebie aby mieć w miarę ładną i funkcjonalną stronę. Jak już uda ci się to zainstalować i ponkonfigórować oraz zamieścisz tam jakąś treść to wróć tutaj na forum i poczytaj działy dla początkujących, zacznij od tych przyklejonych tematów.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz licencji na mapke z dojazdem radze użyć google Maps. Teraz firmy kartograficzne sie potrafia przyczepic do czegos takiego i skasowac na kilka tys/rocznie

Strona ogólnie do zrobienia od nowa wiec nie ma sensu sie zaglebiac np w : <title>Untitled Document</title>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest z branży turystycznej w której jest bardzo duża konkurencja jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Jeżeli chcesz osiągnąć przyzwoite wyniki w wyszukiwarkach to lepiej zleć pozycjonowanie firmie z zapleczem. W przeciwnym wypadku poświęcisz dużo czasu na pozycjonowanie a wyniki i tak będą słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chce Ci się czukać spisu to dodaj się do katalogów w naszych stopkach a google na pewno zaindeksuje Twoją stronę.

Twojej strony nie oglądałem ale jeśli Setia mówi że trzeba ją zmienić to w istocie musi tak być :)

EDYTA - Stronę już widziałem i powiem że wygląda na amatorską stronę z lat 96-97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności