Skocz do zawartości

Kupowanie domen na fałszywe dane


Romek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy jakbym kupil kilka domen na rozne dane, miejsce zamieszkania i adres korespondencji ten sam jedynie nie prawdziwe nazwiska i pesele to firma sprzedajaca domeny moglaby sprawdzic ze dane sa nieprawdziwe

i czy moglbym miec przez to problemy przy sprzedaży domen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy już przy samej sprzedaży będziesz miał problem... bo dane przy cesji nie zgadzają się z adresem zamieszkania.

Zresztą, jak ktoś będzie chciał Ci uprzykrzyć życie to i tak zrobi... np. po numerze konta bankowego :hello:

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chcesz skorzystać z promocji tanich domen w nazwa.pl. Ponieważ jedna osoba może zarejestrować tylko 1 domenę po promocyjnej cenie chcesz stworzyć fikcyjne osoby. To jest fałszowanie dokumentów w celu wyłudzenia dóbr materialnych, nie znam się na prawie ale na pewno jest na to jakiś paragraf i przy większej szkodliwości czynu [jakbyś zarejestrował dużo tych domen] to myślę, że mógłbyś skończyć nawet w więzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie nie rozumiem jaki jest sens kupowania domen na fałszywe dane, chyba ze sie robi coś niezgodnego z prawem ;] lub sie jest jakims dzieciakiem. Ale to dla mnie i tak bez sensu ;)

Nie czytałes wypowiedzi powyżej czy co?

Jak to jaki sens? :piwo:

Taki że ktos może sobie więcej niż jedną domenke w promocji kupić.

@Romek

Jak chcesz to weź sobie na rodziców i rodzeństwo a potem "odkupisz" od nich. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaHawk ciekawe jakbys sie czul jakby ktos Cie w konia robił ;)

Przecież to jest zwyczajne oszustwo i podszywanie sie pod czyjes dane ;]

jak nie widzisz w takim dzialaniu nic zdroznego, to t jakby na twoj dowod ktos w banku kredyt wziol i teraz [ nierzetelny partner ] sie cieszy, bank sie cieszy jedynie Ty jesteś stratny wiec czemu nie ;] przeciez jest sens :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomaHawk ciekawe jakbys sie czul jakby ktos Cie w konia robił :piwo:

Przecież to jest zwyczajne oszustwo i podszywanie sie pod czyjes dane ;]

Jejku jejku jacy wszyscy są uczciwi...jakoś jak były wątki o zapleczu i kupowaniu części na inne osoby lub "kowalskich" to nie pamiętam by były jakieś "a fee".

Napiszcie mi bo czegoś nie rozumiem, jaka różnica jest dla nazwa.pl, jeśli w tej promocji kupisz na całą swoją rodzinę i wszystkich na podwórku a kupowanie na zmyślone dane ? Jedno i drugie jest wykorzystywaniem tej firmy więc.....

Jedyny sensowny powód to brak możliwości cesji i basta!

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z zupełnie innej beczki .... na choler napalać się na tego rodzaju promocje i kupować w pis du kupe domen jak za rok bedzie płacz i zgrzytanie zębów przy normalnych opłatach :piwo:

Jejku jejku jacy wszyscy są uczciwi...jakoś jak były wątki o zapleczu i kupowaniu części na inne osoby lub "kowalskich" to nie pamiętam by były jakieś "a fee".

jeżeli nie widzisz zasadniczej różnicy to komentarz zbedny ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za rok bedzie płacz i zgrzytanie zębów przy normalnych opłatach

Beer nie przejmuj się, ktoś musi ten kawałek pola zaorać, w końcu na pustyni kartofle nie rosną.

serce.gifKocham Cię | Życie po Ślubie | Psychopatologia

Popełniłeś tylko jeden błąd ... jaki ? ... RAMBO !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku jejku jacy wszyscy są uczciwi...jakoś jak były wątki o zapleczu i kupowaniu części na inne osoby lub "kowalskich" to nie pamiętam by były jakieś "a fee".

jeżeli nie widzisz zasadniczej różnicy to komentarz zbedny ....

Przyznam się, że się zgubiłem w czym nie widzę tej różnicy ?

Chodzi o "promocję" za 9.99 czy zaplecze ?

Jeśli chodzi o promocję to uważam, że dla nazwa.pl nie ma różnicy czy domenę kupisz na zmyślone dane czy cała rodzinę, wykorzystanie w taki sposób tej promocji dla Firmy oferującej ją jest przynajmniej nadużyciem chodź skłaniałbym się jednak do użycia słowa "oszustwo".

Jeśli chodzi o zaplecze, kupowanie domen, które często od razu mają ustawiony life time = 1rok to czy kupi się je na siebie, znajomego kloszarda czy cała klasę 3b IMHO nie ma różnicy i decyzja należy do kupującego. Hmmm wiele osób twierdzi, że samo kupowanie takich domen jest już nieetyczne...;)

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności