Skocz do zawartości

Program pocztowy


Buncol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Dzisiaj zacząłem szukać programu pocztowego, który miałby takę funkcję, że po otzymaniu nowej wiadomości pojawia się na środku ekranu duży napis "Nowa wiadomość" lub coś w tym stylu. Nie mogę nigdzie tego znaleźć :/ Może ktoś z was ma taki program lub zna nazwę. Dawniej jak jeszcze miałem czas na oglądanie filmów to takie programy pojawiały się w nich.

Z góry dzięki za pomoc !

Pozdrawiam

Buncol

Fotografia ślubna: www.marcindrechna.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Thunderbird mozna zainstalowac dodatek ktory po przyjsciu nowej poczty oznajmia nam to komunikatem obok zegara w windzie. A sam program mozna zminimalizowac do traya i dziala w tle.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W outlooku możesz też ustawić dźwięk powiadamiający o nowej wiadomości np. nagrać głos "Nadeszła nowa poczta" ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem szukać programu pocztowego, który miałby takę funkcję, że po otzymaniu nowej wiadomości pojawia się na środku ekranu duży napis "Nowa wiadomość" lub coś w tym stylu.

Naprawdę chcesz mieć coś tak wkurzającego? Czy może naoglądałeś się za dużo ameyrkańskich filmów? ;-)

Zapraszam na blog o użyteczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dodam ze jak TheBat! to wersje Voyager jet to odmiana dzialajaca bez instalacji plusy:

-mozemy miec ja np na pendrive zawsze przy sobie ;) i z kazdego kompa mozemy sprawdzic swoja poczte

-po padaczce systemu mozemy spokojnie sobie przekopiowac katalog na nowy dysk i dalej nam to bedzie dzialalo w normalnej wersji nie da sie nic odzyskac (glupota) zadne podmiany plikow nie dzialaja jedyna szansa na przeniesienie to eksport jeszcze ze sprawnej wersji

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności