Skocz do zawartości

Katalogi znikaja z goggle


jarcow

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatam!

Posiadam 4 katalogii:

Katalog stron 1

Katalog stron 2

Katalog stron 3

Katalog stron 4

W kilku ostatnich tygodniach pierwsze trzy zniknely z google. Przyznaje sa to smieciowe katalogii, ale to nie moglo byc przyczyna. Sa one dodawane do okolo 10 katalogow dziennie. Nie wiem moze to ban? Prosze o pomoc kogos, kto juz mial doczynienia z takim przypadkiem. Pierwsze trzy katalogii maja okolo szesciu miesiecy i mialy juz PR=3, a ostatni okolo dwoch miesiecy i jest indeksowany, oraz posiada kopie strony w google, w przeciwienstwie do trzech pozostalych. Prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno nie znikają, bo mnie się rozrastają.

- Masz je w jednej domenie

- oparte na tych samych skryptach

- niechce mi się sprawdzać IP na jakich stoją, ale mam 99% pewność ze na tym samym

Google nie jest takie głupie:) Polecam poprzenosić na inne domeny i powinno wrocic do normy, a z tych subdomen porobic 301 na nowe.

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj o duplicate content - może to jest przyczyną? Moim zdaniem jest to bliskie prawdy :) Wszystkie 4 twoje strony wyglądają IDENTYCZNIE! Google widząc to zachowało ci tylko jeden adres - norma. Pamiętaj o tym żeby nie robić takich samych serwisów - z tym samym tekstem, ponieważ efekt jest taki jaki właśnie doświadczasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności