Skocz do zawartości

Wygrałem proces z Niezwykle Aktywną Siatką Kretynów


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

I stało sie po 3 latach procesowania, 3-ch odwolaniach itp. z NASK-em na nowy rok znalazlem wyrok z sadu (wyrok prawomocny) w poczcie. Trwalo to troche - jakies 3 lata - gdzie NASK domagal sie kasy z nieba w sumie za uslugi, ktorych nigdy nie wykonal przesylal faktury w caly swiat i zgloszenia domen przyjmowal na faksie na papier termiczny wiec nie dziwne, ze moich faksoow nie odczytal bo nie mial z czego. Uwazam to za precendens w sprawach domen gdyz suma byla dosc duza lacznie ponad 20 tys. zl jaka NASK domagal sie odemnie za kilkanascie domen, a ogolnie to dluga historia osobiscie nie kupuje juz domen u naszego operatora bo uwazam go za ostatnie zdzierce i ludzi tam pracujacych za delikatnie to ujmujac malo profesjonalnych. Nie polecam tez kupowania domen znajomym dlatego np. moja strona ma koncowke .ws a nie .pl poczekam jeszcze na domeny .eu (mam nadzieje, ze sie doczekam). Tymczasem pozdrawiam troche zatrzese netem na ten temat i temat procesu wiec moze dowiecie sie czegos wiecej.

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lacznie ponad 20 tys. zl

3 lata z taka kwota na karku to nic przyjemnego - pewnie Ci niezle ulzylo ;) gratuluje ;)

a czy komus z nas - tzn przecietnemu kupujacemu grozi taki numer ze strony NASKu ? moze jakas przestroga dokladniejsza na co uzwazac ?

ps. ja walcze z siecia komórkowa, która mi przedluzyla umowe mimo ze wyslalem list polecony i faks ze zrywam (po 2 latach)

list zgubili faks nie dostali bo im sie tusz skonczyl - kobita w infolinji sie sama przyznala i mimo to dalej mnie mecza - narazie po prostu nie place niech mnie kiss... 8)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recepra do nasku jest prosta niue rejetrowac domen polskich ;) co do sieci komorkowej jesli masz potwierdzenie nadania listu poleconego i potwierdzenie odbioru faksu od nich (takie cos sie drukuje po nadaniu i odebraniu faksu) to moga cie pocalowac w pupe! ja osobiscie teraz walcze tez z jedna siecia gdyz nie potrafia mi wytlumaczyc w jaki sposob naliczyli mi roming 1600 zl... tzn. tlumacza ;) lanie wody co prawda bylem w stanach troche gadalem i wczesniejszy rachunekk na podobna kwote im zaplacilem nastepny przyszedl na podobna wiec mi odlaczyli telefon i nie za bardzo sie przejmuje wysylajac im listy ;) i tak sobie gramy w ping - ponga tobie proonuje wyslac poleconym list z opisem jesli nie odpisza w ciagu - bodaj - 14 dni to znaczy, ze akceptuja to ;).

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ja walcze z siecia komórkowa

Tematu TP SA może lepiej nie będę poruszał...

recepra do nasku jest prosta niue rejetrowac domen polskich

No ja zarejestrowałem, ale na razie nie było problemów. Np. zmiana serwera trwała 1 dzień, ale może dlatego, że wszystko załatwiam osobiście, bo mam blisko. Mam nadzieję, że nie będę miał takich problemów.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o komórczaki i TPSA polecam:

https://www.urtip.gov.pl/

Po przesłaniu do nich maila z opisem mojej sprawy TPSA "dość szybko" uznała wszelkie reklamacje i oddała więcej niż się spodziewałem ;)

-> LinkVault <- nowy system wymiany linków statycznych

Kup linki <- dobre ceny, duży wybór

Katalog stron - PR4, SEO friendly, ponad 1000 wpisów ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności