Skocz do zawartości

Książka nt. pozycjonowania


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
pozycja o której wspominasz jest z 2003 roku, czyli ma, ze 4 lata i materiałów w niej zbyt aktualnych nie ma

Heh, to czemu z niej skorzystałeś? :> I gdzie w Twojej książce znajduje się informacja o tym skąd ten tekst pochodzi? Chyba ją przeoczyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kupiłam książkę przez internet. Gdybym widziała ją przed zakupem 20 zł wydałabym pożyteczniej. Pozycjonowaniem zajmuję się już kilka lat, więc literatura taka interesuje mnie raczej poznawczo. Przyznam, że to pierwsza pozycja w mojej kolekcji, o której mam tak negatywną opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gdybym widziała ją przed zakupem 20 zł wydałabym pożyteczniej.

Na szczęście teraz wystarczy wpisać jej tytuł w google i od razu można znaleźć opinie o niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie jest to mój pierwszy znak życia na tym forum ale już od ok. roku przeglądam posty itd aż w końcu kupiłem tą książkę i postanowiłem sie zarejestrować :)

Moja ocena:

pozycja dobra dla: początkujących lub średnio zaawansowanych (chyba przesadziłem z tym ostatnim troszkę)

treść: to czy tekst jest pisany po polsku czy prawie po polsku to wina wydawnictwa bo ono zajmuje się redakcją merytoryczną i stylistyczną itd. (sam pracuje w wydawnictwie)

okładka: projekt 4-/5

wartość treści: to już zależy w czyje ręce trafi - jak ktoś się zajmuje pozycjonowaniem kilka lat to sam może ją napisać

wartość książki dla mnie: 0,5/5

A tak na marginesie Gratulacje dla Autorów za napisanie takiej pozycji bo może zmotywuje ich ona do napisania czegoś bardziej zaawansowanego.

ps. nie rozumie tych , którzy pisali że wyrzucili w błoto 20zł, przecież to była ich własna decyzja kupić czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumie tych , którzy pisali że wyrzucili w błoto 20zł, przecież to była ich własna decyzja kupić czy nie

Naprawdę nie wiesz, jakie znaczenie ma takie zdanie w przenośni? Owszem, każdy sam o tym zdecydował, bo był nastawiony na coś dużo lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności