Skocz do zawartości

Książka nt. pozycjonowania


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie przejęzyczenie się wdarło, ale książka nie jest jeszcze w drukarni tak więc poprawię, dzięki z pomoc.

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To jest tylko rezerwacja i jak tylko książka zostanie wydana (początek grudnia) to zostanie ona rozesłana do ludzi który zamówili.

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie przejęzyczenie się wdarło, ale książka nie jest jeszcze w drukarni tak więc poprawię, dzięki z pomoc.

Pozdrawiam

za znalezienie istotnego błędu merytorycznego, mogę liczyć na "promocyjny" egzemplarz, co nie?

;)

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka jeszcze nie wydana, niewiele o niej wiadomo, a większość prześciga się w gratulacjach. Zadziwiające...

ps. Czy to Autor jest może odpowiedzialny za to:

https://www.seoteam.info/

oraz taką perełkę:

"Pozycjonowanie Twojej strony rozwiąże ten nielada problem - pozycjoner ma za zadanie 'podnieść' Twoją stronę tak aby była jak najwyżej pierwszego miejsca"

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Edyta: tak to ja jestem autorem tej "perełki" w czym Ci ona nie pasuje

@mjr: zgoda Google na okladke? To bardziej do wydawnictwa, nie do mnie.

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nie wypowiadać w tym wątku ale jakoś nie mogę "przejść obok".

Patrząc na Twoje posty i stronkę, chodź nie jestem "miszczem seo" śmiem twierdzić, że książka będzie zjadliwa głównie dla dzieciNEO co już nauczyły się czytać, chciałbym się jednak mylić....

@Edyta: tak to ja jestem autorem tej "perełki" w czym Ci ona nie pasuje

pozwole tutaj też wtrącić swoje 3 grosze...

Jak na człowieka, który wydaje książkę, piszesz nie po polsku, nie gramatycznie oraz nie stylistycznie.

Świetna część zdania "tak aby była jak najwyżej pierwszego miejsca" hehe

Co do strony:

Co to za brednie "Pozycjonowanie stron internetowych nieustannie rozrasta się od przeszło dwóch lat" ...hehe

od dwóch lat ?

to też "Państwo spać spokojnie i nie martwić się o to, że Państwa strona zostanie całkowicie usunięta z wyników"

nie ma jak najpierw wystraszyć nic nie znającego się potencjalnego klienta.

A to już całkiem niezła perełka

"Reklama w internecie to głównie wyszukiwarki, na kolejnych miejscach są inne serwisy reklamowe."

Od kiedy reklama w internecie opiera się głównie na wyszukiwarkach i co to są "serwisy reklamowe" ?

Dla Twojej informacji według niektórych badań w USA wydaje się 7-8 razy więcej na AdWords niż na pozycjonowanie.

Kurde najlepiej bym wkleił tutaj 3/4 tej strony co podała Edyta ale szkoda bazy na to... proponuje abyś nauczył się jak formatować text bo strasznie się to czyta i sprawdził jeszcze raz "orty" bo znalazłem od ręki jeden "nielada"...

Jeśli tak samo napisałeś tą książkę to korektor miał kupe roboty.

By nie było, zanim zaczniesz, że jedziemy po Tobie.

Ogłaszając tutaj tak ważny dla Ciebie "chłyt marketingowy" dałeś nam pełne prawo do krytyki i oceny Twojej twórczości a ona mnie na razie nie przekonuje...

Naprawdę życzę Ci jednak powodzenia i dużo klientów dzieki temu bookowi..

p.s.

Skąd miałeś czas na pisanie tego ja nie mam czasu się nawet porządnie wyspać....

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności