Skocz do zawartości

Książka nt. pozycjonowania


Nowaczyk-Robert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ja nię będę krytykował , przynajmniej narazie :D , nie przeczytałem ksiązki więc nie moge sie wypowiadać. Mogę napewno pogratulować Ci odwagi , samozaparcia i siły przebicia. Udało Ci się wyjść na rynek z książką, to już jest coś, zaistniałeś i tego Ci gratuluje. A złośliwościami się nie przejmuj,to tylko zazdrość :D Książke pisałeś zapewne nie dla najmądrzejszych osób na tym forum tylko dla przeciętnego kowalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się coś takiego ukazuje i ktoś ma odwagę wogóle coś napisać na ten temat i tym samym pomóc innym.

A zdanie malkontentów, którzy specjalizują się w "krytyce" i wnoszą swoimi postami do wiedzy tematycznej tyle co kot napłakał (czyli wiecej biorą niż dają) miej chłopie w tej samej części ciała. ;)

Krytyki sie nie ustrzeżesz to normalne.

P.S.

Jak przeczytam zjade Ci dupsko ;P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytam zjade Ci dupsko ;P

Dzięki, ale nie potrzebuje ;)

[edyta]

Ksiązka tak jak napisałem będzie w grudniu, aktualnie wnoszę jeszcze pewne poprawki i dopisuje 2 rozdziały.

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama książki na forach dyskusyjnych jest OK, ale osoba pisząca książki powinna od samego początku myśleć o pozytywnym wizerunku wśród potencjalnych klientów. Przydałaby Ci się własna strona coś w stylu: sprawnymarketing, dzięki której mógłbyś mieć lepszy kontakt z osobami, które kupiły i przeczytały Twoją książkę. Mógłbyś wtedy liczyć na uwagi, recenzje oraz sugestie odnośnie książki po jej przeczytaniu, które później wykorzystałbyś w II wydaniu książki. :rotfl:

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba pisząca książki powinna od samego początku myśleć o pozytywnym wizerunku wśród potencjalnych klientów.

imo osoba pisząca książki powinna myśleć o pisaniu książek.

o promocji, pozytywnym wizerunku etc powinno mysleć wydawnictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś wtedy liczyć na uwagi, recenzje oraz sugestie odnośnie książki po jej przeczytaniu, które później wykorzystałbyś w II wydaniu książki. :P

i na pare tysięcy pierdów od dupków/pokemonów i wszelkiej innej maści osobników zawistnie patrzących na dokonania osoby autora, że nie wspomne o uprawianiu krytyki dla krytyki ;).

Zobacz na forum dokonania merytoryczne niektórych osobników uprawiających "krytykę" i "radosną twórczość satyryczną" :rotfl:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Patrząc na Twoje posty i stronkę, chodź nie jestem "miszczem seo" śmiem twierdzić, że książka będzie ...

;) !!!

chodź chodź chodź pokażę Ci bananka !!!

a tak serio, to chyba miałeś na myśli "choć" cfaniaku-krytykancie :-]

...

ech tak to jest z tymi Polakami, widzi źdźbło w czyimś oku, a belki we własnym nie zauważa

pozdr.

i fhc gratuluję wydania książki (a co do wartości merytorycznych, będziemy się nad Tobą znęcać po premierze)

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności