Skocz do zawartości

Pytanie o bana w google


sbvc

Rekomendowane odpowiedzi

Moja strona to pytaj.com. Założyłem ją 8 dni temu, ale informacja, że strona wkrótce będzie startować pojawiła się ok. 27 października. Od tej daty zacząłem dodawać ją do 5 katalogów dziennie. Gdy strona wystartowała(1 listopada) zacząłem do niej odnosić nawet mocne linki na popularnych stronach(np. gery.pl). Mija 8 dzień. Yahoo, altavista poprawnie zaindeksowały stronę. Msn i google(choć w sitemaps jest napisane, że robot odwiedza moją stronę kilka razy dziennie) nie mogę wejść do indeksu. Czy to jest ban? Dodam, że jakaś strona kiedyś pod tą domeną istniała(w wayback machine patrzyłem).

Wiem, że google zazwyczaj wrzuca strony do indeksu po 2/3 dniach nawet jak są słabiej podlinkowane niż ta.

Proszę o odpowiedzi i ew. napisanie mi co mam teraz zrobić żeby odbanować stronę(oczywiście jeśli mam po co :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dlaczego to tak długo trwa? Witryna jest bardzo dobrze podlinkowana na stronach pr=4, pr=5, pr=3 i dodana do ponad 100 katalogów. Jak to możliwe, że nie może wejść do indeksu skoro WSZYSTKIE strony jakie miałem były duuużo słabiej podlinkowane i były w google po 2 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o popularność wśród botów a nie ludzi

jeśli strona jest często aktualizowana to boty często ją odwiedzają

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.

Jeżeli linki są umieszczane na stronach głównych (najlepiej na górze - w sensie kodu HTML) serwisów, które często odwiedzają roboty to strona jest indeksowana po 4 dniach.

W innych przypadkach to trwa do kilku tygodni (najczęściej 3).

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taka krótka lista stron w których są lub był linki: gery.pl, forum.webhelp.pl, emulek.eu, tbc.pl, webwweb.pl, frazpc.pl, gwar.pl, forum.pcformat.pl, antyweb.pl

Wszystkie z tych stron są nawet popularne i posiadają duży pagerank.

Linki do strony zamieściłem również w kilkuset katalogach oraz na wielu stronach z pr=0.

Nie piszcie tylko mi teraz, że jeszcze google nie załapał witryny, ale powiedzcie co jest grane bo już nawet onet.pl mnie zaindeksował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności