Skocz do zawartości

Nowy unikatowy program partnerski www.sellers.pl


Ludwik.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydłuża się :), wiadomo, że każdy produkt nie ma takiej samej marży.

Bardzo duże znaczenie ma to jak dobrze się sprzedaje, jaka jest jego cena w hurtowni, jak łatwo go dostać i jaką cenę ma konkurencja.

Zdecydowana większość produktów, a przede wszystkim te, które sprzedają się najczęściej mają bardzo niską marżę i stwierdzenie że 1% jest połową marży wcale nie jest przesadą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Ludwik, każdy kto zajmował się handlem w sieci wie, że nie sprzedaje się produktów z marżą 1-2% bez promocji. W takim przypadku nawet nie uzbiera się na zus. Koszty utrzymania nawet małego sklepu przy wszystkich zniżkach to co najmniej około 500 zeta. Także ciekawy jestem kto realizuje te wysyłki.

Ze swojej strony gratuluje p. Majewskiemu tak pilnego ucznia.

Osobiście życzę jak najlepiej bo pomysł jest dobry, a i miejsce reklamy jak to forum jest bardzo dobrze.

Pozdrawiam,

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od ilości sprzedawanych produktów.

ZUS to głównie problem przy małych firmach.

Wiem, że określenie o % przychodu nie jest mocno przesadzone ( może delikatnie, bo dotyczy nie wszystkich produktów ale tych najczęsciej schodzących ) i będę się tego trzymał :D.

Co do p. Majewskiego to nie miałem okazji poznać, po prostu czytam merytorium, bo mogę poczytać o ciekawych dla mnie sprawach i wszystko mam w jednym miejscu.

Dziękuję za miłe słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności