Skocz do zawartości

pozycjonowanie


v_R

Rekomendowane odpowiedzi

... spok, nie każdy musi byc malarzem, ale... ten kto zarabia na pozycjonowaniu niech kilka groszy do kieszeni wrzuci temu, kto malować jednak potrafi i... niech po ludzku w tej Sieci wygląda.

Jak profi to profi, nie?

:]

Szy.

Dlatego ja kupilem szablonik. Niestety nie w polsce tylko z templatemonster.

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli brak tobie zmyslu artysty ?

dokladnie, ale mi to wogole nie przeszkadza. ;)

I bardzo dobrze bo jakbyś był specem od Webdesignu to w pozycjonowaniu nie byłbyś specem.

Jak to pisaliśmy w innym wątku nie można być dobrym we wszystkim ;)

Ps wolę tutejszego admina jako speca w pozycjonowaniu :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak profi to profi, nie?

Masz zupelna racje, mam ladniejszy lay, ale nie mialem czasu go jeszcze wrzucic. Oczywiscie nie mojej wlasnej produkcji tylko Piotrka. :)

O, właśnie. A Piotr akurat ma bardzo charakterystyczną (w sensie: oryginalną) rękę. I o to chodzi.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja kupilem szablonik. Niestety nie w polsce tylko z templatemonster.

... to kontynuując marudzenie:

Ale Tobie [1] nie wypada po prostu korzystać z szablonu.

Szy.

[1] ... jako firmie pracującej w Internecie, rozwijającej go.

Mozesz polecic mi kogos dobrego ?

Nowy LINKOR - Darmowy i otwarty projekt skutecznej promocji serwisów internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz polecic mi kogos dobrego ?

Nie, niestety. Wszyscy znajomi 'webdes' są na tyle humorzaści, że boję się brać odpowiedzialność za ich polecanie, ha.

Najbezpeczniej po prostu iść za własnymi odczuciami i... linkiem ze stopki serwisu który wpadł Ci w oko :).

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie. A Piotr akurat ma bardzo charakterystyczną (w sensie: oryginalną) rękę. I o to chodzi.

Tez tak mysle.

Ten lay to jest poprostu to co bylo na seopl.org i juz jest tam nieprzydatne. Ja jednak musze to troche zmodyfikowac do moich potrzeb (i pewnie nie bedzie to juz takie ladne :)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności