Skocz do zawartości

wzmocnienie index.html przez nofollow z podstron


hrupek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi tu o żadnych partnerów z wymiany!! Tylko o linki, które sam dodałem!!! Podobno serwis nie powinie mieć więcej niż 100 wychodzących linków. Dlatego pytam czy ma to sens bo chciałbym, żeby te linki tam był, ale z drugiej strony nie chcę, aby mi osłabiały serwis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy dodatkowy link wychodzący obniża moc pojedyńczego linku. Nie można podać takiej granicy że 19 jest ok a 20 już nie.

20 podałem w przybliżeniu. Ja nie mam na celu wspierania tych stron do których linkuję, wykorzystałem te linki jako uzupełnienie mojego materiału, tak więc sama moc tych linków nie ma dla mnie znaczenia. Chodzi mi o to , jak one osłabiają mi serwis, czy daną podstronę i czy dodanie w meta nofollow to zniweluje?, lub ewentualnie plik robots?

W całym serwisie jest dokładnie równe 40 linków wychodzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności