Skocz do zawartości

Zmniejsza mi się ilość linków i PR ciągle 0, a linki dodaję od ponad 3 m-cy


t-kow

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też często spada ilość linków. Sprawdzam tym narzędziem: https://www.widexl.com/remote/link-popularity/index.html

Dzisiaj na przykład pokazuje mi o 200 mniej linków niż wczoraj. Skąd to wynika nie mam pojęcia, ale strasznie wkurza. :)

Wiecie mniej więcej kiedy będzie aktualizacja PR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mnie też często spada ilość linków. Sprawdzam tym narzędziem: https://www.widexl.com/remote/link-popularity/index.html

Dzisiaj na przykład pokazuje mi o 200 mniej linków niż wczoraj. Skąd to wynika nie mam pojęcia, ale strasznie wkurza. :)

Wiecie mniej więcej kiedy będzie aktualizacja PR?

A czy to ma jakieś znaczenie, kiedy będzie aktualizacja PR? tzn. czy trzeba się do tego jakoś przygotować, coś zrobić? Czy po prostu google przeanalizuje ilość linków na stronach i nada nowy PR....... tzn.wystarczy cierpliwie czekać?

Tomek z Poznania

Biuro rachunkowe Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też często spada ilość linków. Sprawdzam tym narzędziem: https://www.widexl.com/remote/link-popularity/index.html

Dzisiaj na przykład pokazuje mi o 200 mniej linków niż wczoraj. Skąd to wynika nie mam pojęcia, ale strasznie wkurza. :shout:

Wiecie mniej więcej kiedy będzie aktualizacja PR?

Z tego co zauważyłem osobiście to po prostu z indexu wylatują linki typu (ostatni dodane na stronach głownych w katalogach), wyszukania stron w katalogach przez innych użytkowników i tym podobne tymczasowe linki. Pewnie wpływają na to jeszcze inne czynniki, ale nie wiem jakie bo jestem ... mocno poczatkujący w tematyce pozycjonowania, tak więc to tyle moich spostrzeżeń.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem osobiście to po prostu z indexu wylatują linki typu (ostatni dodane na stronach głownych w katalogach), wyszukania stron w katalogach przez innych użytkowników i tym podobne tymczasowe linki. Pewnie wpływają na to jeszcze inne czynniki, ale nie wiem jakie bo jestem ... mocno poczatkujący w tematyce pozycjonowania, tak więc to tyle moich spostrzeżeń.

Pozdrawiam.

To sensowene, ale aż tyle w ciągu jednego dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t-kow - 3 linki w stopce to raz :(

ilość linków zawsze była jest i bedzie plynna wynika to z mieszania google DC google nigdy nie pokazywało /nie pokazyje/nie bedzie pokazywać ?? rzeczywistej liczby BL.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t-kow - 3 linki w stopce to raz :(

Co masz na myśli to za dużo?

ilość linków zawsze była jest i będzie płynna wynika to z mieszania google DC google nigdy nie pokazywało /nie pokazyje/nie bedzie pokazywać ?? rzeczywistej liczby BL.

Ja tu miałem na myśli nie o tyle linki Googla, tylko Yahoo, AltaVista i AllTheWeb bo z tych mi spadło. W MSN chyba nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t-kow - 3 linki w stopce to raz ;)

ilość linków zawsze była jest i bedzie plynna wynika to z mieszania google DC google nigdy nie pokazywało /nie pokazyje/nie bedzie pokazywać ?? rzeczywistej liczby BL.

Dzięki, nie wiedziałem że to może negatywnie wpływać! A chodzi o to, że 3 linki, czy że 3 linki do tej samej strony (tylko do róznych podstron)???

Pozdrawiam

Tomek

Tomek z Poznania

Biuro rachunkowe Poznań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, nie wiedziałem że to może negatywnie wpływać! A chodzi o to, że 3 linki, czy że 3 linki do tej samej strony (tylko do róznych podstron)???

To źle jak są linki do różnych podstron na tej samej stronie?

Jeśli chodzi o linki w podpisie to przecież, jak ktoś pisze kilka postów w temacie to i tak się powielają na stronie.

a propos

Tak sobie dodaje te linki dodaje i znowu dup 150 w dół i jestem na tym samym poziomie, może i tam wam znika i się pojawia po 500 linków dziennie, ale mi tylko znika to mnie szlag trafia z takim liniowaniem. Może jestem za nerwowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o linki w podpisie to przecież, jak ktoś pisze kilka postów w temacie to i tak się powielają na stronie.

powielają ale ilość adresów dla linków wychodzących sie nie zmienia

z tego co wiem takie powielanie nie ma znaczenia

poza tym zasada to zasada ;p

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powielają ale ilość adresów dla linków wychodzących sie nie zmienia

z tego co wiem takie powielanie nie ma znaczenia

poza tym zasada to zasada ;p

Czyli jak jest kupa linków o tym samym adresie to tak jakby był jeden?

A propos linków jeżeli na stronie jest link do strony, gdzie jest link zwrotny to się osłabiają te linki, a jeżeli jeden z linków jest do podstrony, to też tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak jest kupa linków o tym samym adresie to tak jakby był jeden?

A propos linków jeżeli na stronie jest link do strony, gdzie jest link zwrotny to się osłabiają te linki, a jeżeli jeden z linków jest do podstrony, to też tak jest?

Wiele razy juz bylo jak linkowac. Wystarczy poczytac.

a do b

b do c

c do a

rozne IP

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności