Skocz do zawartości

Co sie dzieje z ta branza?


majkelik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

coś tam dziś nawet przyszło:

...,,

Witam Serdecznie .

95% polskich firm straciło pieniądze tworząc strony internetowe. Nie

zdobyli dzięki nim nawet jednego klienta. To jak wydrukowanie ulotek i

wsadzenie ich do szuflady a BANERY SPONSOROWANE(Z KTÓRYCH PAŃSTWO

KORZYSTAJĄ POŻERAJA PIENIĄDZE(PCP) BEZ WIEKSZYCH EFEKTÓW .)

OPTYMALIZACJA STRON :

Pozycjonowanie polega na ustawianiu stron w wyszukiwarkach na wysokich

pozycjach po wpisaniu słów kluczowych

związanych z działalnością firmy.

Ma to na celu ułatwienie internautom i przyszłym klientom w dotarciu do

Państwa stron poprzez wyszukiwarkę lub katalog.

Reklama w Internecie poprzez pozycjonowanie jest prawdopodobnie najtańszą

i jedną z najbardziej skutecznych .

Wszystkie liczące się firmy na rynku w danej branży korzystają z

pozycjonowania .

Jeśli życzą sobie państwo ofertę cenową prosimy o e-mail zwrotny wraz

z

Państwa propozycja słów kluczowych .

lub gdy państwo nie orientują się w tej sprawie ,zaproponujemy takie

słowa

/frazy kluczowe .

Cena zależna jest od konkurencyjności słów/fraz kluczowych oraz innych

czynników .

więcej informacji : www.Pressonline.pl

Gdyby byli Państwo zainteresowani proszę o kontakt .

Dziękuję .

[iNFORMACJA MA CHARAKTER JEDYNIE HANDLOWY ,PAŃSTWA DANE NIE BĘDĄ

ROZPOWSZECHNIANE ANI NIKOMU UDOSTĘPNIANE JEŚLI SOBIE

PAŃSTWO NIE ŻYCZĄ

ODTRZYMYWANIA TYCH INFORMACJI PROSIMY NAS POINFORMOWAĆ]

Pozdrawiam, Z Poważaniem :

..............

Specjalista ds. Obsługi Firm

<i pozostałe dane>

..."

:D

tych znacie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki z Was bije samozachwyt, ze aż nie zdrowo :D

Jesteście najlepsi, najuczciwsi. Konkurencja robi brzydkie zagrywki a Wy nie..skąd :zeby:

No bo przeciez jesteście tacy wspaniali...a klient. Klient niech się cieszy, ze ma Was o Wspaniali :D

Ps no i nikt nie musi Wam sprawdzać ortografii

Prywatne precelki udostepnie - PW

Darmowy katalog budowlany

Kilkuletni: Darmowy katalog stron

katalog stron spacja.info - dedykowane ip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki z Was bije samozachwyt, ze aż nie zdrowo :(

Jesteście najlepsi,

Ps no i nikt nie musi Wam sprawdzać ortografii

nikt nie pisze ze jest najlepszy, nikt się nie zachwyca samym sobą. Ale są pewne granice przyzwoitości i taktu w prowadzeniu biznesu. Jedną z takich granic jest chociażby skończenie podstawówki i umiejętność poprawnego pisania i wysławiania się e ojczystym języku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak posunol sie dalej i w umowie zapisal kare pieniezna za pol roku jesli firma zlamie postanowienia tej umowy.

Zawsze śmieszą mnie "podpisywacze umów" taki rodzaj klientów co to chce 50 paragrafów jakby od razy chiał się sądzić. Kara pieniężna ? dla klienta?. TO może klient zawrze w umowie, że w przypadku wyideksowania serwisu ponosisz koszt 200 000 zł :(. przecież on tez musi się zabezpieczyć.

Biorę "z góry" w cyklu comiesięcznym - co nie znaczy, że Klienta ktoś nie może podkupić, czyli zmusić do rezygnacji z moich usług. Może rzeczywiście nie ryzykuję tak jak ktoś, kto opłatę pobiera za "efekt" lub "z dołu", ale dla mnie to już extrema.

tak tak, szczególnie jak trafia do mnie klient który płacił 1,5 roku 2 firmom i ma 9 BL wg MSN'a i co ma mi zaufać bez żadnych gwarancji ? są przypadki w których trzeba zrozumieć kleinta - to nie muszą być super warunki typu TOP3, ale warto zagwarantować coś komuś kogo 2 razy już wikiwano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe ile prof. firm z branzy tak robi?

Oczywiście są takowi, ale jestem ciekaw ilu jest na tym forum przedstawicieli profesjonalnych firm z branży pozycjonerskiej, marketingu internetowego etc.

Ile osób prowadzi działalność gospodarczą (wystawia faktury lub rachunki, odprowadza podatki), ile osób posiada własne biuro i zatrudnia pracowników, księgową, wspólpracuje z prawnikiem?

Ile osób "pozycjonuje" strony na "gębę" lub umowę zlecenie/dzieło, dorabiając sobie do niskiego kieszonkowego dodając po nocach strony do katalogów?

Być może ktoś wyczuje złośliwość w tym co napisałem ale nie taki był mój cel.

Chcę jeszcze raz wskazać na brak profesjonalizmu w branży, oczywiście są firmy jak najbardziej profesjonalnie podchodzące do klienta i szanujące rynek, chwała im za to. Takich firm jest niestety mało.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście są takowi, ale jestem ciekaw ilu jest na tym forum przedstawicieli profesjonalnych firm z branży pozycjonerskiej, marketingu internetowego etc.

Ile osób prowadzi działalność gospodarczą (wystawia faktury lub rachunki, odprowadza podatki), ile osób posiada własne biuro i zatrudnia pracowników, księgową, wspólpracuje z prawnikiem?

osób z działalnością jest zapewne sporo. A to czy zatrudniają pracowników czy robią to sami nie ma chyba znaczenia. Osobiscie mam działalność, płace podatki , mam ksiegowego, zatrudniam na umowę o pracę (nie tylko frelanserów) i jakoś nie czuje się z tym lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście są takowi, ale jestem ciekaw ilu jest na tym forum przedstawicieli profesjonalnych firm z branży pozycjonerskiej, marketingu internetowego etc.

Ile osób prowadzi działalność gospodarczą (wystawia faktury lub rachunki, odprowadza podatki), ile osób posiada własne biuro i zatrudnia pracowników, księgową, wspólpracuje z prawnikiem?

dużo - zdzwiwiłbyś się ile jest tu przedstawicieli firm pozycjonujących, marketingowych jak i wielu dużych portali.

Po prostu większośc z nich pozostaje czytelnikami. Sam mam biuro, pracowników, płacę podatki i nie jestem wyjątkiem. Nie współpracuję z tylko prawnikiem bo to z doświadzcenia wiem, że najcwańsze umowy o kant tyłka sobie rozbijesz jak nie bedzie pieniędzy na ich realizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście są takowi, ale jestem ciekaw ilu jest na tym forum przedstawicieli profesjonalnych firm z branży pozycjonerskiej, marketingu internetowego etc.

Ile osób prowadzi działalność gospodarczą (wystawia faktury lub rachunki, odprowadza podatki), ile osób posiada własne biuro i zatrudnia pracowników, księgową, wspólpracuje z prawnikiem?

Dużo... Jeśli przeglądniesz i poczytasz dokładnie posty to możesz łatwo się zorientować.

Mam firmę, płacę podatki i zatrudniam osoby. Mam biuro i księgową i legalne oprogramowanie.

A czy czuję się z tym lepiej? Dla mnie bez znaczenia. Student na darmowym necie, bez płacenia za prąd i na nielegalnym oprogramowaniu może z pewnością zrobić coś taniej... ale czy lepiej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności