Skocz do zawartości

Słowa kluczowe ... każdy co innego.


MaKLeR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

W wielu postach czytałem a propo słów kluczowych, że umieszczone w meta nie są brane pod uwagę. Jeżeli już sa to maja bardzo znikomy wpływ na pozycje strony.

Inni piszą, że należy dodać meta ze słowami kluczowymi, ale najlepiej by nie przekraczały 200 znaków. Nie przekraczały ilosci słow w tekscie itp.

Ostnio przeczytałem, że tworząc nową strone zawsze warto zabezpieczyć sie większa ilościa słow kluczowych a następnie z czasem sprawdzić ranking i usunąc słowa o małej ilości wyświetleń. I tu napotkalem problem, ktory mnie nurtuje i wstrzymuje z wrzuceniem stronki na ftp.

wypisałem najczesciej używane słowa z rankingu i najbardziej trafne. Wyszło ich 35 okolo 1000 znaków. Zatem cos sądzicie o takiej ilości słow w meta i jak może to wpłynać na pozycje. Czy strona nie zostanie przewartościowana taką ilościa słów ? Co radzicie ?

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o meta keywords, to możesz umieścić ile chcesz, jeżeli o meta description - ten tag służy do opisu strony a nie do spamowania słowami kluczowymi. Skup się nad pozyskiwaniem linków, lepiej na tym wyjdziesz.

Pozdrawiam.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy mają duży czy mały wpływ, ale zawsze warto je tam umieścić.

Jeśli wyrażenia nie są szczególnie trudne i nie są pozycjonowane przez konkurencję, to dobrze zoptymalizowany serwis potrafi bez szczególnego wysiłku w zdobywaniu linków wyjść wysoko.

meta key: dawaj

meta des: daj tak aby wszyć w tekst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

None oczywiście, że chodziło mi o meta key :D Chodzi o to, że ktoś napisal ze w meta key powinno sie znaleść max 200 znakow. Co mnie bardzo zdziwilo. Dlatego pytam czy na poczatek moge wrzucic 35 słow kluczowych, a z czasem je zoptymalizowac do tych najczesciej wybieranych. A pytanie dotyczyło tego czy taka ilość słów kluczowych nie spowoduje obnizenia wartości słow kluczowych.

Z gory dzięki za odpowiedz i pozdrawiam !

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypisałem najczesciej używane słowa z rankingu i najbardziej trafne. Wyszło ich 35 okolo 1000 znaków.

Rozpocznij od nowa swoje Keyword Research liczba 35 fraz jest w sumie dobra dla serwisu a taka liczba dla jedenj strony to POMYŁKA. Jeżeli to jest 35 słów mocnych to właśnie szykujesz do niepowodzniea :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i własnie o taka sytuacje mi chodzi. Każdy ma odmienne zdanie na temat Keywords'ow. Stronka którą robie dla znajomego zajmuje sie kilkoma usługami i niestety wyszło tyle słow. Sa ta słowa najważniejsze bo oczywiste ze wszystkich nie dam bo bedzie ich wiecej. Zatem co mam robic ? Dodatkową selekcje tych 35 słow ?

Czasem, w nasze ręce trafiają stare zardzewiałe felgi, wydające się być złomem, z którego nie da sie nic zrobić. Gdy mamy felgi zabytkowe jedynym wyjściem wydaje się być Odnawianie Felg. Zapraszamy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i własnie o taka sytuacje mi chodzi. Każdy ma odmienne zdanie na temat Keywords'ow. Stronka którą robie dla znajomego zajmuje sie kilkoma usługami i niestety wyszło tyle słow. Sa ta słowa najważniejsze bo oczywiste ze wszystkich nie dam bo bedzie ich wiecej. Zatem co mam robic ? Dodatkową selekcje tych 35 słow ?

Nie ! - tych słów może być nadal więcej pod warunkiem, że nie są to słowa, typu gry, falsh, instalacje.

Zasada jest prosta: wybierasz 1-3 słowa naprawde mocno branżowe i konkurencyjne i linkujesz nimi stronę główną. A następne fray lżejsze - jak nazwy produktów, precyzjne określenie usługi, regionalne - dopasowując je do podstron - jezeli takowych nie ma to i nie ma sensu pozycjonowania - bo RACZEJ powinno to co linkujemy wiązać sie z treścią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

None oczywiście, że chodziło mi o meta key :) Chodzi o to, że ktoś napisal ze w meta key powinno sie znaleść max 200 znakow. [...]

AFAIK tyle jest brane pod uwagę. W zależności od szukajki, może to być od (0...) 150 do 255 znaków (i więcej ... ).

Każdy ma odmienne zdanie na temat Keywords'ow. [...]

Ponieważ informacje o keywords bywają zmienne, a wyszukiwarki róznią się od siebie (i nieustannie są dopracowywane). A że ich ranga jest mała wynika to z zabezpieczeń przed zbyt łatwym manipulowaniem engine szukajki.

Ja stawiałbym na content keywords (zawartość słów kluczowych w treści strony).

Portal komputerowy

-
webmastering, biznes

Forum IT - informatyka, komputery, technologie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności