Skocz do zawartości

Strona jest zaindeksowana w google ale..


defox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Prowadzę stronę internetowego radia. Strona jest zaindeksowana przez google. Dodałem ją do około 200 katalogów, pozycjnonowałem ją na frazy takie jak: radio internetowe, hh, pop, dance, ale gdy sprawdzam narzedziem z seo.net.pl Ranking strony i wpiszę jedną frazę z tych, na które pozycjonowalem strone nawet w zakresie 500 - 0 wyników.

Sprawdzałem też link popularity na stronie optymalizacja.com i mam 0 linków w google, 10 msn i 23 yahoo.

Dlaczego mam 0 linkow do mojej strony w google przeciez dodalem ją do wielu katalogów z wysokim pr?

Dlaczego nie ma wyników dla szukanej frazy w google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat walkowany wielokrotnie!

Musisz czekac na zaindeksowanie linkow przez google, czasami trwa to wiele tygodni. Nie oznacza to jednak, ze google nie widzi tych linkow.

A co do pozycji, to wybacz ale 200 katalogow na takie frazy to troszke za malo! Linki, linki, linki...

CZYTAJ FORUM - POTEM PYTAJ!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wszystkich...zacznij od tych z wiekszym pr chociaz slyszalem juz wiele glosow ze to nie ma znaczenia...ogolnie chodzi o systematycznosc...linki i tak sa indeksowane w roznym odstepie czasu wiec te z katalogow o niskim pr moga byc zaindeksowane szybciej niz te z katalogow o wiekszym pr...moja zasada jest taka...dodaje spokojnie do kazdego katalogu po kolei (oczywiscie omijam tez juz zaspamowane i nedzne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności