Skocz do zawartości

Laptop i jego obudowa.


madman

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Wszystkim!

Siedze nad swoim laptopem już 2 godziny i próbuję zdjąc z niego obudowę ale nie jest to takie łatwe jak mi się wydawało!!!
;)
Odkręciłem wszystkie możliwe śróbki , nawet te z pod zaślepek i nadal coś trzyma na środku (pod klawiaturą) i nie pozwala na zdjęcie dolnej jak również górnej części obudowy!!!
:D

Proszę was , jeżeli wiecie w jaki sposób zdejmuje się obudowy w laptopie to pomóżcie mi!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Wszystkim!

Siedze nad swoim laptopem już 2 godziny i próbuję zdjąc z niego obudowę ale nie jest to takie łatwe jak mi się wydawało!!!
:(
Odkręciłem wszystkie możliwe śróbki , nawet te z pod zaślepek i nadal coś trzyma na środku (pod klawiaturą) i nie pozwala na zdjęcie dolnej jak również górnej części obudowy!!!
;)

Proszę was , jeżeli wiecie w jaki sposób zdejmuje się obudowy w laptopie to pomóżcie mi!!!

"Pomocy samochód mi nie chce ruszuć co się stało pomocy
:D
"

Człowieku zastanów się jak ktoś ma ci odpowiedzieć na to pytanie ?

Jak notebook jaki model, producent - może zdjęcie ?

kurde całkiem dobrze posługujemy się szklaną kulą ale w mojej towjego LAPTOKA nie widzę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny problem z Acerem , w necie znalazlem rysunke montazowy okazalo sie, ze prawie na samym srodku jest srubka (ktorej za cholere nie było wiedać) pod plastikowa obudową - trzeba było zgiąć srubokręt, odgiąć obudowę i się męczyć - w końcu się udało - rada: znajdż w necie schemat montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności