Skocz do zawartości

karty kredytowe


s4lc

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos ma doswiadczenia w innstalacji

obslugi kart kredytowych (Polcard).

Jak to wyglada?

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, polcardu nie wdrażałem akurat ale dwa razy omal nie musiałem ,czytałem papiery i dzwoniłem do pana z Polcardu;)

Polcard ma dwa rodzaje usługi- uproszczoną i pełną. W pełnej jest w cholerę roboty, bo trzeba wystawiać zestawienia transakcji i wszystko obsługiwać samemu.

Implementacja uproszczona jest bardzo podobna do eCardu- dają tylko popupik który leży u nich i wszystko się dzieje po ich stronie, wywłuje tylko skrypt że transakcja ok albo skrypt że transakcja jest błędna.

nie jestem tylko pewny czy w implementacji uproszczonej nie trzeba aby sprawdzać ręcznie czy pieniądze doszły i wtedy dodatkowo "przyklepywać" transakcje przez specjalny panel.

Nie pamiętam kosztów dokładnie ale polcard wychodził najtaniej z polskich providerów jakieś 3-4 miesiące temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwiedzam to co napisał weecioo o Polcardzie. Wdrażałem raz wersję pełną płatności Polcardu i było z tym właśnie tyle pracy ;)

Jeszcze dzisisaj zabieram się za płatności przez eCard z drugiej firmie.

Na codzień prowadzę sklep oferujący kosmetyki oraz kosmetyki naturalne

a zawodowo zajmuję się czymś takim jak tworzenie stron - Siedlce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności