Skocz do zawartości

Hosting - pomocy :(


zYm3N

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
wygląda na bardzo słaby hosting.

ponizej to jest slaby hosting :twisted:

Ping statistics for 63.247.87.187:

   Packets: Sent = 11521, Received = 10274, Lost = 1247 (10% loss),

Approximate round trip times in milli-seconds:

   Minimum = 140ms, Maximum =  1438ms, Average =  142ms

mozliwosci techniczne niezle, ale nienawidze widziec ciagle "request timed out", nie wspominajac juz o wadliwym parserze PHP, ktory od 3 dni spedza sen z powiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do nich mam pingi:


ping 63.247.87.187

PING 63.247.87.187 (63.247.87.187): 56 data bytes

64 bytes from 63.247.87.187: icmp_seq=0 ttl=52 time=40.9 ms

64 bytes from 63.247.87.187: icmp_seq=1 ttl=52 time=39.7 ms

64 bytes from 63.247.87.187: icmp_seq=2 ttl=52 time=41.0 ms

64 bytes from 63.247.87.187: icmp_seq=3 ttl=52 time=41.6 ms

64 bytes from 63.247.87.187: icmp_seq=4 ttl=52 time=42.9 ms

64 bytes from 63.247.87.187: icmp_seq=5 ttl=52 time=41.0 ms

64 bytes from 63.247.87.187: icmp_seq=6 ttl=52 time=42.3 ms



--- 63.247.87.187 ping statistics ---

7 packets transmitted, 7 packets received, 0% packet loss

round-trip min/avg/max = 39.7/41.3/42.9 ms

co znaczy, ze maja serwer w USA i w Poslce beda dosc czeste lagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takei pytanko troszku iezwiazane czy na powweb jest mozliwosc podpiecia kilku domen czy tylko subki ?

Mozesz podpiac chyba 6 domen, ale za kazda musisz zaplacic jednorazowo $20, albo $15 juz nie pamietam.

Jeśli podpinam .pl i płacę za nią już w Polsce, to i tak płacę 15 dolców za samą obsługę domeny?

Hehe, w końcu 'tanie' hostingi musza gdzieś zarobić ludzkie pieniądze. Nic za darmo! :]

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podpinam .pl i płacę za nią już w Polsce, to i tak płacę 15 dolców za samą obsługę domeny?

Hehe, w końcu 'tanie' hostingi musza gdzieś zarobić ludzkie pieniądze. Nic za darmo! :]

Dokladnie tak jest, ale daja Ci 2 GB miejsca i 150 GB transferu, wiec cos za cos....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy, ze maja serwer w USA i w Poslce beda dosc czeste lagi.

dobrze wiem, ze fizycznie to jest USA :hello:

a kilka miesiecy bylo "normalnie", tzn. nie gubilo 10% wyslanych pakietow.

dzis jest 4 dzien problemow. w obecnej chwili nie moge sie nawet do webmejla zalogowac. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja nieśmiało zaproponuję inten.pl/serve.pl.

nie żebym miał jakieś powiązania, ani sponsoring - po prostu dobre konto, mam przeszło rok resellera, żadnych większych problemów i niskie ceny.

zaczynali od allegro i zawędrowali po ciuchutku do top100.

więcej szczegółów nie podaję bo znów się naprodukuję a ktoś i tak wybierze friko albo piwko.

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dozbieraj sobie kasy, albo się zapożycz i kup sobie serwer w profesjonalnej firmie hostingowej, za 300-400 zł/rok można już taki mieć.

nic sie nie psuje, nic sie nie zawiesza, nie tracisz czasu na zmianę delegacji i przenoszenie domeny z serwera do serwera itp. A nawet jak coś się stanie to profesjonalne firmy hostingowe obsługujące największe i najbardziej znane firmy w polsce nie mogą sobie pozwolić na przestoje, błędy i brak dostępu do serwerów

zajrzyj na stronę www.top100.pl pomoże Ci w wyborze.

Ja wybrałem sisco.pl i futuro.pl

I nie wybieraj firm które w kontakcie podają tylko adres email

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam www.inten.pl

Mam tam forum już ponad rok i jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług.Wcześniej tułałem się po pseudohostingach tak jak Wy.Cena?Na stronie mają cennik ale zawsze można się domówić z adminem.I co najważniejsze jest to legalnie działająca firma z fachowcami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej dozbieraj sobie kasy, albo się zapożycz i kup sobie serwer w profesjonalnej firmie hostingowej, za 300-400 zł/rok można już taki mieć.  

nic sie nie psuje, nic sie nie zawiesza, nie tracisz czasu na zmianę delegacji i przenoszenie domeny z serwera do serwera itp. A nawet jak coś się stanie to profesjonalne firmy hostingowe obsługujące największe i najbardziej znane firmy w polsce nie mogą sobie pozwolić na przestoje, błędy i brak dostępu do serwerów

O, właśnie.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności