Skocz do zawartości

Jezeli pozycjonuje subdomene to co dzieje sie z głowna ?


szampon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, chodzi o subdomeny a dokladnie o to co dzieje sie z domena glowna mam powiedzmy katalog.xxx.pl, blog.xxx.pl, opisygg.xxx.pl itp itp czy jezeli wypozycjonuje te stronki powiedzmy na pr4 czy glowna domena xxx.pl bedzie wyrzejw wyszukiwaniach??

Bo kulturystyka jest jak narkotyk. Przekonaj się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, chodzi o subdomeny a dokladnie o to co dzieje sie z domena glowna mam powiedzmy katalog.xxx.pl, blog.xxx.pl, opisygg.xxx.pl itp itp czy jezeli wypozycjonuje te stronki powiedzmy na pr4 czy glowna domena xxx.pl bedzie wyrzejw wyszukiwaniach??

Nie z główną nic się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeprasza ze 2 razy jest ten sam pozt lecz sa jakies problemy z baza uw as :/ chyba za duze obciazenie /// to widze //

mySQL query error: SELECT * FROM ibf_topic_markers WHERE marker_forum_id=33 AND marker_member_id=7010

SQL error: Can't open file: 'ibf_topic_markers.MYI'. (errno: 145)

SQL error code:

Date: Sunday 12th of November 2006 01:05:41 PM

Bo kulturystyka jest jak narkotyk. Przekonaj się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, chodzi o subdomeny a dokladnie o to co dzieje sie z domena glowna mam powiedzmy katalog.xxx.pl, blog.xxx.pl, opisygg.xxx.pl itp itp czy jezeli wypozycjonuje te stronki powiedzmy na pr4 czy glowna domena xxx.pl bedzie wyrzejw wyszukiwaniach??

Nie z główną nic się nie dzieje.

No chyba że byś podlinkował z subdomen do domeny głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności