Skocz do zawartości

Linkiseo - sprzedaż?


jachu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W sumie każdy też może wejść na linkiseo.pl i zobaczyć ile jest dodawanych stron do katalogów, pomnożyć to przez koszt dodawanej strony i będzie miał zysk na tym systemie. To chyba lepsze niż spekulacje. Czasem zastanawia mnie sens gdybania jeśli w łatwy sposób można sprawdzić jaka jest prawda.

I tak w statystykach ogólnych mamy 2958 stron katalogowanych x 20zł za stronę co daje nam kwotę 59160 zł czy to jest mało ? dla niektórych pewnie tak inni pewnie przez 3 lata tyle nie zarobią.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w statystykach ogólnych mamy 2958 stron katalogowanych x 20zł za stronę co daje nam kwotę 59160 zł czy to jest mało?

Z mnożeniem u Ciebie ok ...

Ale z myśleniem już nie do końca .. bo ja wpłaciłem np 15zł, a w systemie mam 7 stron i (ponad 20zł na koncie :) ) ..

A jak ktoś wykupił abonament to mógł dodać 'n' stron za 500zł.

Więc Twój wynik jest z kapelusza ..

A po drugie gdybyś przeczytał wątek, to ja nie spekulowałem na temat dochodu 5000zł / miesiąc jak podają w aukcji.

Spekulację tyczą się innego zagadnienia, przeczytaj parę razy temat ... może zrozumiesz o czym pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja napisałem jachu że chodzi mi o twoje spekulacje ? podaj mi miejsce ? bo może mam jakąś sklerozę ? chodziło mi o ostatni wątek nad moja wypowiedzią z którego jasno wynika, że jego autor nie wierzy, że podawana przez linkiso przyczyna jest prawdą i nie należy on do ciebie. Faktem jest też że część stron było dodanych po niższej cenie 15zł i że istnieje coś takiego jak abonament (pomijam fakt czy ktoś z niego korzysta) to uważam że pisałem do inteligentnych osób, którzy są w stanie założyć jakieś rozsądne granice i uznaja mój wynik za dość mocno przybliżony, załóżenie 10 000zł w jedna lub drugą strone jest znaczne ale rozsądne. Co daje i tak sporą kwotę dla co poniektórych. Zresztą uważam że przy chęci kupna zawsze możesz poprosić o szczegółowe dane od właściciela skryptu ile stron i po jakich cenach zostało dodanych a ile jeśli wogle korzysta z abonamentu. Jaki ma sens pytanie się o opłacalnośc osób które nie maja o tym zielonego pojęcia ? Naprawdę jest dla ciebie takim problemem poprosić właściciela skryptu o udostępnienie interesujących cię danych że pytasz o to wróżki na forum ? Widzisz moja kwota jest tak samo wyjęta z kapelusza jak i twoje pytania w raz z odpowiedziami innych osób. Prawdę zna tylko właściciel i to jego powinieneś się pytac o interesujące cię szczegóły. Nie mam nic do ciebie osobiście ale zastanawia mnie twój brak rozsądnego myślenia, zważywszy na fakt że sam osobiście je mi wytykasz.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę jest dla ciebie takim problemem poprosić właściciela skryptu o udostępnienie interesujących cię danych że pytasz o to wróżki na forum ? Widzisz moja kwota jest tak samo wyjęta z kapelusza jak i twoje pytania w raz z odpowiedziami innych osób. Prawdę zna tylko właściciel i to jego powinieneś się pytac o interesujące cię szczegóły.

Tylko do tego się odniosę - reszta postu mnie nie interesuje.

Sporo osób z tego forum miało różna nieciekawe przejścia z właścicielem tak linkiseo, jak linkorna, jak tez work-dir-elite, bitmarem; zarówno z Panem Kobisem, jak i z Panią Ulą.

Kilka, kilkanaście razy dali się poznać jako osoby prowadzące interesy w taki, a nie inny sposób i jak dla mnie nie są to osoby godne zaufania i w każdym ich działaniu dopatruję się drugiego dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena w sumie wydawaloby sie atrakcyjna, ale jak tak sobie pomyslec ile z tym moderowaniem jest roboty to juz zmienia postac rzeczy, no i tez wiadomo kwestia perspektywy czy to za kilka miesiecy nie stanie sie zupelnie nieoplacalne. jeszcze 10h do zakonczenia aukcji, ciekawe kto kupi?

Z drugiej strony to troche niepowazne sprzedawac taki serwis na allegro umowe wydaje mi sie w takim przypadku negocjuje sie najlepiej face to face przy stole... a tak to kot w worku.

Pozdr,

Radek

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wpłat po 500 zł, to rzeczywiście mało kto z tego korzysta. Na wykresie dziennych przychodów widać 2 (dwa) dni na 113 kiedy wpłata dzienna przewyższa 500zł.

Poza tym 5000zł miesiecznie to pewnie przychód a nie dochód, co może być prawdą jak się spojrzy na ten sam wykres - wpłata średnio160-170 zł dziennie. A koszty pewnie nie są małe.

A może ktoś chce zarobić na adsensach? Serwis ma ma 3000 odsłon dziennie? :D

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zdziwie jesli aukcja zostanie wycofana tuz przed jej zakonczeniem. Przy tej opgladalnosci, jaka ma aukcja zadziala to jak reklama, na pewno znajda sie kolejni klienci, ktorzy wczensiej nie wiedzieli o dodawarce.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz spiskowe. Traktowanie Allegra jako platformy reklamowej to nic nowego, podobnie jak niczym nowym nie jest odwolywanie aukcji w ostatniej chwili. Przy okazji pozwala to na uzyskanie odpowiedzi ile ludzie sa w stanie zaplacic za serwis. Kilka serwisów już tak robiło.

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności