Skocz do zawartości

Zredagowanie Tematu i opisu pod wybrane frazy


AdamAGP

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy mi na następujących frazach:

"wyższa szkoła zarządzania i administracji w tarnowskich górach"

"wyższa szkoła zarządzania i administracji tarnowskie góry"

"wszia w Tarnowskich Górach"

"wszia tarnowskie góry" mam już na 1 z innego adresu o takim temacie.

Może w przyszłości jeszcze "wyższa szkoła zarządzania i administracji"

Jak powinienem zredagować tytuł i opis?

Aktualnie mam tak:

<title>WSZiA Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Tarnowskich Górach</title>

"description" content="WSZiA Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji Tarnowskie Góry Wydział Zamiejscowy. Studia dzienne i zaoczne. Ekonomia, Ekonometria, Rachunkowość, Finanse, Transport..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google szuka też w treści strony, a nie tylko w nagłówkach.

No tak, ale do tematu i opisu przywiązuje chyba większą wagę? W treści te frazy się też pojawiają, ale raczej piszę ją dla czytelników niż dla Google.

Macie jakieś sugestie co do tych sformułowań? Jak to najlepiej ułożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyta: przeglądnij ważniejsze tematy z forum - będziesz wiedział dlaczego błędem jest budowanie stron na ramkach...

Wiem już, ale niestety na razie nie radze sobie z divami, php i poprawnym xhtml, a nie wiem czy ma sens zamiana całego serwisu, tym bardziej, że póki co musiałbym się tego nauczyć, więc cała operacja zajmie mi kupę czasu. Poza tym nie zależy mi na zaindeksowaniu podstron (wiem, że to nie tylko o to chodzi). Jednak następną stronę postaram się już zrobić bardziej dla googla:)

Linkuje https://www.wszia.cku.szkola.pl/ to stary adres tej strony, alias założyłem tylko po to, żeby udostępnić krótszy i łatwiejszy do zapamiętania adres. Dodaje go tylko na forum. Pogorszy mi to pozycje głównej? Będą się dublować?

chyba najpierw lepeij zredaguj twoja stopke

To znaczy w jaki sposób? Co z nią jest nie teges? Stopkę na forum, czy na stronie. Chodzi Ci o anchor? No tą na forum muszę zredagować. Taka sygnatura jest dobra, czy lepiej inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności