Skocz do zawartości

Frazy


byczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie oto pytanie. Chciałem wypozycjonować stronę na kilka interesujących mnie fraz. "Niestety" w każdej z tych fraz powtarzało by się jedno słowo. Jak najlepiej w takim wypadku pozycjonować, aby nie wpaść w filtr na to powtarzające się słowo:

np. frazy to: aaaaa bbbbb , aaaaa ccccc , aaaa dddd

1) Normalnie: aaaaa bbbbb, aaaa ccccc, aaaa ddddd Czy jest możliwość ze przy takim pozycjonowaniu wpadnie sie w filtr na powtarzające sie słowo ?

2) Czy lepiej osobno aaaa (50%), bbbb (20%), cccc (20%), dddd (10%) Czy jest to bezpieczniejsze, ale czy i wyniki będą podobne jak w pozycjonowaniu na frazy ?

3) Inny sposób (lepszy), jaki ?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dobry sposób to nie używać tego słowa we wszystkich anchorach.

2. pozycjonujesz frazy a nie słowa więc osobno jest bez sensu

pozdr,

Radek

Polecam nieruchomości Białystok

Nie tylko cv list motywacyjny na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli frazy te składają się z dwóch słów. To jeśli w niektórych przypadkach zrezygnuje z tego słowa powtarzającego się (aaaa) to zostanie juz samo (bbbb), (cccc) itd, wiec automatycznie wskakuje w ten drugi sposób (pozycjonowanie na slowo). A jest to takie słowo które nie można zastąpić jakimś innym (nie bedzie tylu wyszukań na inne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tego pojedynczego słowa masz mało wejść to się nim nie przejmuj, tylko pozycjonuj na frazy dwuwyrazowe. Jeżeli wpadniesz w filtr na to słowo wspólne dla każdej frazy, to nie będzie to miało wpływu na frazy dwuwyrazowe. Natomiast rozbijanie tego na pojedyncze słowa nie ma sensu. Dlaczego? Anchor powinien być taki jak wpisują to internauci do przegladarki.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tego pojedynczego słowa masz mało wejść to się nim nie przejmuj, tylko pozycjonuj na frazy dwuwyrazowe. Jeżeli wpadniesz w filtr na to słowo wspólne dla każdej frazy, to nie będzie to miało wpływu na frazy dwuwyrazowe. Natomiast rozbijanie tego na pojedyncze słowa nie ma sensu. Dlaczego? Anchor powinien być taki jak wpisują to internauci do przegladarki.

Zgadzam się z tym ja też pozycjonuje strone na frazy, gdzie powtarza się jedno słowo, trwa to od jakiegoś czasu i nie widze żadnych negatywnych skutków

nasze strony internetowe tworzymy z pasją

rewelacyjna optima

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu zapytałem na tym forum, czy słowa w anchor moga się powtarzac i czy nie grozi to filtrem.

Przykład wygladał mniej więcej tak:

opony samochodowe

opony zimowe

opony letnie

w każdym razie chodziło o powtarzanie tego samego słowa.

Otrzymałem odpowiedz, ze tak mozna a nawet powinno się tak robić, bo anchor w stylu "samochodowe" nic mi nie da jesli pozycjonuje na słowo "opony".

Tak tez robiłem.

Na silnie obsadzona frazę jestem od dluzszego czasu ok 4-5 miejsca.

90% moich linków ma dana frazę w anchor i nic złego sie nie dzieje :rotfl:

Podobnie robiłem z innymi stronami, rowniez mocniej obsadzonymi.

Przykład: 12 mln wyników, ponad 50 linków sponsorowanych.

95% moich linków z danym słowem w ancorze.

I nigdy nie spotkałem się z tego powodu z filtrem. Może mam szczescie, a moze nie tak łatwo dostac się pod filtr z tego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności