Skocz do zawartości

komputer do biura


scorpi

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

potrzebuje kupic do biura komputer w rozsadnej cenie

na allegro znalazlem cos takiego : klik

jednak nie wiem jak sprawa ma sie z Windowsem, niby wyszczegolniony jest on na fakturze i jest naklejka na kompie ale cos mi sie nie wydaje do konca zeby moc go uzywac w pelni legalnie w firmie

sam sprzedawca pisze

Komputery importowane z Angli. Na stikery COA nie dajemy gwarancji czy są w pełni aktywowane i aktywne. Nie posiadamy płyt instalacyjnych(nigdy ich nie było). Naklejki są oryginalne, przyklejane w DELL przy pierwszym zakupie(sprzedaży).

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komputer z tej serii, konkretniej z tej aukcji (tylko 40gb dysk):

https://www.allegro.pl/item139861738_dell_g...000_juz_sa.html

Na fakturze masz jedna pozycję - w nawiasie (Windows XP Proff-stic). Stic - czyli skrócona wersja stickera (naklejki). Nie jest to do końca legalne, bo windowsa i tak musisz instalować z wiadomego źródła. Ale lepsze to niż nic - skoro kupiłem komputer z "legalnym windowsem" to mam prawo korzystać z windowsa... ale to zależy na kogo trafisz przy ew. kontroli. Inna sprawa jest tego typu, że windowsy xp pro dedykowane do dellów mozna kupic taniej niż te ogólne - wystarczy upolować coś na allegro - nawet za 100, 200 polskich złotówek widziałem ostatnio. Ale mnie nie stać niestety...

Ogólnie warto kupować takie komputery - są w większości w super stanie do tego zwykle nowa klawiatura i myszka. Co więcej do biura potrzeba. Mam małe pomieszczenie, obudowa malutka - głośniki wbudowane, jestem zadowolony z tego sprzętu (mimo, że jeśli chodzi o części to już staruszek).

pozdrawiam, Sebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawałem kiedyś laptopy na podobnej zasadzie, generalnie była tylko kwestia reaktywacji windowsa - tel do microsoftu. Ale niewiem jak to ma się z tym sprzętem.

Pozdrawiam

rankhouse-logo-top1.png

Pozycjonowanie stron Katowice - www.rankhouse.pl
tel.: 32 307 07 03 / mob.: +48 533 336 613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam komputer z tej serii, konkretniej z tej aukcji:

https://www.allegro.pl/item127245574_127245574.html

a jak dostales tego kompa to juz byl na nim Windows zainstalowany?

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze wroce do tematu

tylko teraz jeszcze kwestia monitora

czy kupi w jakkims hipermarkecie cos tanszego niz to : https://www.allegro.pl/show_item.php?item=142542967

LCD 17' LG Renew 12 miesiecy gwarancji - 530zl z przesylka

Zajmujesz się pozycjonowaniem stron i szukasz kolejnych branż, w których możesz zarabiać? - seo.biznesmlm.pl- zarabiaj na suplementach

Znaczenie snów w sennik.biz

Nowy serwis z artykułami : www.magazynallinclusive.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności