Skocz do zawartości

Cena miesieczna za baner na stronie glownej


Estimulo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chcialem Was prosic o rade, a mianowicie ile powinienem sobie zazyczyc za baner reklamowy na mojej stronie glownej serwisu. Dostalem propozycje zamieszczenia baneru reklamowego pewnego serwisu i administrator pyta mnie o cene miesieczna za taka reklame. Nigdy nie mialem do czynienia z reklamami na stronach wiec prosilbym o podanie przez Was jakiejs rozsadnej ceny. Dodam jedynie ze strona znajduje sie na 7 miejscu w wynikach google pod dosc znanym slowem kluczowym i ze ma ok 1000 wejsc unikatowych dziennie.

pozdrawiam i z gory dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, malo info.

a co do tematyki serwisu, to juz mam w glowie potencjalnych klientow :D

Akurat malo mnie to obchodzi jakich klientow bedzie mial serwis reklamowany na mojej stronie. Administrator danej strony chce zamiescic reklame na moim serwisie i chyba zdaje sobie sprawe z potencjalnych klientow, ktorych moglby miec skierowanych z mojej strony. W koncu to on mi zaproponowal zamieszczenie jego reklamy na mojej stronie. Mnie interesuje ile bym mial za to pieniedzy. Reszta to juz sprawa tej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no nie... teraz mnie powaliles - nie interesuje cie, jaka reklama bedzie na Twojej stronie tylko zysk z tego...

no okej, mozna i tak.

Nie interesuje mnie jakich klientow bedzie miala strona reklamowana przeze mnie. O reklamowaniej stronie nic nie mowilem.

co do cen, to odpowiednia wartosc wg mnie - 30 zl za 1000 odslon.

dzieki, o taka odpowiedz mi chodzilo a nie, ze kogos powalilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności