Skocz do zawartości

Domowy Internet


Dustean

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo kończy mi się umowa Neostrady w domu i zastanawiam się, czy może na rynek weszły jakieś nowe, atrakcyjne oferty innych firm... Obecnie płacę ok. 70 zł/mc za sam Internet. Z uwagi, że na przełomie ostatnich tygodni, łącza Neostrady wyjątkowo się pogorszyły (zmalała prędkość, a limitu nie wyczerpałem), niektóre strony ładują się wyjątkowo długo (tzn. np. są takie zastoje we wczytywaniu, choćby na PiO) i zauważyłem to nie tylko u mnie, ale i u innych użytkowników Neostrady, postanowiłem rozejrzeć się za czymś w podobnej cenie, ale mającym może ciekawszą ofertę ;) Nie chcę wplątywać się w radiowe łącza (bo z tym różnie bywa), ani korzystać z firm regionalnych czy sieci osiedlowych (tu też jest różnie), więc interesowałyby mnie przede wszystkim oferty poważnych firm, ogólnopolskie, a co najważniejsze w podobnym przedziale cenowym, co aktualna Neostrada. Co polecacie? Z czego korzystacie?

edit: nawet teraz, przy wysyłaniu tego tematu musiałem czekać ponad kilkadziesiąt sekund, żeby post się wysłał, a i tak strona się do końca nie wczytała... wątpię, żeby były to problemy ze strony PiO, bo podobnie mam na innych witrynach (ale nie wszystkich).

Zobacz smieszne filmiki na fume.pl :: Miej zawsze dobry humor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1.5 Mbita i PiO też mi wolno się ładuje.

Co do dostawcy - to zależy, co ofetują lokalni dostawcy, jeśli jesteś z Warszawy, polecam chello - tanio, szybko i bez problemów.

"bytka abo ne bytka to je zapytka" - W. Shakespeare ;)

Niekończąca się impreza ;) ... wątroba zaleczona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam chello 6mb obsługuje 3 kompy w domu i działa bardzo dobrze. Czasem, ale dość rzadko, zdarzy się pad, ale szybko naprawiają. Nie wiem jak to jest z płatnościami bo nie dokładam póki co do tego ręki, ale w pakiecie net+tv+tel rodzice mówią, że się opłaca ;) No i brak limitów up/downloadu też jest na plus.

-- Tuning - miniaturowych aut czyli Manga Cars ;)

-- sfah - a to moje...

-- skate punk - melodic punk, fast punk i deskorolka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą: u mnie tez jest już chello ale CO Z TEGO skoro maja kretyńskie limity transferu. Za pażdziernik mam w statsach 70GB, za listopad na razie 50GB (zero filmów, troche seriali, radio online nonstop i mase przerzucania danych w ramach roboty [backupy]).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności