Skocz do zawartości

Jak dodać się do DMOZ ?


jarkoman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Byłem przez chwilkę redaktorem DMOZa w kategorii-kompletnej-pipidówie. Było to rok temu, wiedziałem co znaczył wtedy link z DMOZa i odnosiłem się ze swoją kategoryjką jak z jajkiem, dając sobie czas na "wczucie w klimat". Nic swojego nie dodałem, nic nie wywaliłem, dodałem pare stron, wywalili mnie.

Było czuć tam straszny jad i widziałem kompletnie niezrozumiałe dla mnie decyzje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mjr wpisy o nie takiej budowie jak we wzorcu są błędne; widocznie albo dodawałeś źle, albo zbyt mało, albo nie logowałeś się przez miesiąc i zawiesili Ci konto.

AdamAGP wolałbyś żeby google premiował katalog WP, czy może Onetu? DMOZ jest obecnie najlepszym wyjściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym, żeby niczego aż tak bardzo nie premiowało, a już na pewno nie wp. Tylko jak ja mam teraz gonić strony, które są w dmoz i stąd głównie płynie ich cała pozycja, skoro nie mogę nawet zgłosić tam strony, nie mówiąc już o dodaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jakoś w głowie nie mieści jak to możliwe ze takie duże przedsięwzięcie, jakim jest niewątpliwie dmoz nie ma kopii zapasowych danych na innych serwerach? Do tego czas tej awarii jest straaasznie długi. To już nawet drogi w Polsce szybciej się naprawia.

Mi jakimś cudem udało się dodać stronę do dmoza. W sumie bardzo się z tego cieszę, ale według mnie strona została dodana niezgodnie z regulaminem. Zresztą większość stron dodawanych w polskim dmozie (na inne nie zaglądam) jest dodana niezgodnie regulaminem. A dlaczego? W regulaminie jest jasno napisane, że opis ma szczegółowo przedstawiać zawartość strony. Tymczasem redaktorzy skracają opisy maksymalnie jak się tylko da i jak się tylko da unikają ważniejszych słów kluczowych. Przez co wyszukanie strony w katalogu graniczy z cudem a opis nie jest rzetelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności