Skocz do zawartości

strajk poczty, a działalność gospodarcza


lordbart

Rekomendowane odpowiedzi

A przepraszam, jak mam nazywać gości, którzy nie mają ochoty wjechac windą zeby zostawić przesyłkę poleconą, a paczek to nawet nie biorą z poczty, tylko od razu jadą do mnie z awizo. I potem musze zapieprzać pół miasta po paczkę.

A jak ma takich paczek 100, to co? Tez ma wszystkie przyniesc?

To chyba nie jest 'widzimisie' listonosza, tylko maja jakies wytyczne.

Czekam na PIN od Google :D

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Chwilka , a czy listonosze nie dostaja osobnej kasy za roznoszenie tkz. druków bezadresowych ??

To tak jak nauczyciele muszą siedzieć często po godzinach lub w domu i wypełniać dzienniki gratisowo albo chodzić na różne imprezy szkolne również za nic (chyba, że w godzinach lekcyjnych).

Polska to dziwny kraj, u nas się każdego wykorzystuje do granic możliwości, a później się dziwią za granicą, jak pracodawcy chwalą Polaków za ich pracowitość za nieduże pieniądze i wolą nas zatrudniać:D

Ja za to czekam od 2 listopada na potwierdzenie odbioru poleconego, a podobno to idzie max 14 dni...

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ma takich paczek 100, to co? Tez ma wszystkie przyniesc?

To chyba nie jest 'widzimisie' listonosza, tylko maja jakies wytyczne.

wytyczne, że nie przynosi paczek ?? wolne zarty. to niech zmienią nazwę usługi i sposób wykonywania. Oszczędzą sobie wogóle pracy, jak bedą wymagali podawania numeru telefonu odbiorcy. I wtedy wystarczy, zę zadzownią i powiedzą: Mamy dla Pana paczkę, prosze przyjechać.

Wtedy bedą mieli luz zupełny i mogą siedzieć na zapleczu poczty i grać w karcioszki i brać kasę

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi czy listonosz ma 10 przesyłek 100 czy 1000, za dostarczenie każdej do domu/firmy ktoś zapłacił i usługa powinna być zrealizowana do końca. Jeżeli nie potrafią się wywiązywać z swoich obowiązków to niech zwiną interes i po bólu - firmy pokoju DHL czy TNT na pewno bardzo chętnie ich zastąpią.

Eddy nie rozpędzaj się bo zaraz zrównasz los wykorzystywanych nauczycieli z losem górników albo nurków spawaczy :D

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtakim razie te zarzuty kierujcie do Poczty Polskiej a nie do listonoszy!

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listonosz jest pracownikiem poczty.

Osobiście to uważam że jest to spór wewnatrz firmy. A mnie zupełnie nie obchodzi co się tam dzieje i jak funkcjonuje ale ma wypełniać swoje obowiązki, szczególnie zę to monopolista. A pretensje nalezy miec do naszych rządzących poniewaz utrzymali monopol Poczty Polskiej. Jakby był wolny rynek to by nie było sprawy a tak to koalicja powinna rozwiązac ten problem. Nie wiem może pomysł Ludwisia cała pocztę w kamasze, a może nasze wojsko zajmie sie roznoszeniem poczty.

nie mam pretensji do listonoszy, ale jak płaca jest za mała to mozna zmienić pracę. Teraz jest już troche inna sytuacja na rynku pracy i juz nie jest az tak cieżko znaleść nowe zatrudnienie.

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przezylem ostatnio szok, nie bylo mnie w domu kiedy przyszly paczki (nikogo nie bylo) i Ci co je dostarczali zadzwonili do mnie (skad mieli nr?:o) czy moga je zostawic u sasiada, albo czy jestem gdzies niedaleko to mi je podrzuca ;) i podrzucili mi do szkoly... Starszy mi pozniej wmawial, ze bylem na wagarach ;)

Jeżeli to typowe paczki to na druku można podać numer telefonu. Ja przy wysyłaniu paczek podaje oba numery (swój i klienta), licząc właśnie na taki gest w razie problemów z doręczeniem, czy nawet odczytaniem pozostałych danych.

Takiego listonosza jakiego ja mam w domu to ze świecą szukać - dusza człowiek, w końcu od lat dostarcza nam listy i przesyłki. W firmie - tragedia, gbur jakich mało... Ogólnie Poczta Polska, podobnie jak Telekomunikacja powinny stracić status "polskich"... ja się do nich nie przyznaję - wolę kurierów i pozostałe firmy telekomunikacyjne - ale czasami cena robi swoje. Jak tylko zwiększy mi się ilość wysyłek to uciekam na jakąś umowę do firmy kurierskiej i z dala od poczty...

A wina leży u góry hierarchi poczty... chociaż listonosze też przesadzają często. Do tego wbrew wszystkim innym opiniom trzeba mieć powołanie, jak do każdej pracy. Wykształcenie podstawowe i trampki nie wystarczą.

pozdrawiam, Sebek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności