Skocz do zawartości

Witam Was po urlopie


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Michale witam,

No mam nadzieje że po tym powrocie będę mógł się przysłużyć jakimiś pomocami.

Może nie zawsze zasadnymi lecz wyjętymi z moje głowy.

Ale przeciż człowiek jest po to żeby się mylić i teoryzować i wcale nie należy go źle za tooceniać.

Wszyscy możemy powiedzieć iż teoryzujemy, myślę że autorzy polskich enginów też teoryzują. My nie znamy algorytmów ale myśle że w kupie razem wiemy więcej od ich twórców :-)

pzdr.

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieje że po tym powrocie będę mógł się przysłużyć jakimiś pomocami.

Pewnie, jak np. Twoj post o klikohicie. :)

Ale przeciż człowiek jest po to żeby się mylić i teoryzować i wcale nie należy go źle za tooceniać.

Wszyscy możemy powiedzieć iż teoryzujemy, myślę że autorzy polskich enginów też teoryzują. My nie znamy algorytmów ale myśle że w kupie razem wiemy więcej od ich twórców :-)

Jak najbardziej tak mysle. Cala wiedza o pozycjonowaniu to przypuszczenia, niekiedy poparte testami, ale wystarczy mala zmiana w lagorytmie i juz jest to na nic i trzeba analizowac i testowac od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie,

Choć powiem uczciwie że jabez zmian algorytmu testuje różne rozwiązania.

Bo sam fakt iż w Google liczą się linki wiadomo, ale liczą się też inne rzeczy, jeszcze nie problem gdy oppieramy się o linki gdzie konkurencja jest nie wysoka, ale co mówić gdzie linków jest ponad 100 000 do danej strony. Wtedy szuka się rozwiązań innych.

Moja nowa teoria :-) głupia może ale teoria -

jak osiągnąć 1 stronę w szybkim czasie:

1. Np. strona która ma 6 msc. będzie miała 2000 linków

moja teoria - robienie co miesiąc nowej strony wyłączając starąnp. na subdomenie żeby nie było pełno subdomen, tylko 1 znika pojawia się nowa.

Nowa strona i 200 linków, dobra optymalizacja i wysoko na około 2 msc.

i wtedy usuwamy stronę i 2 tyg wcześniej dajemy nową :-).

Ale to tylko moja teoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamesisko :-), heh dziękuje za ten narcym ;).

Jamesisko to nie jest kwestia narcyzmu. Np. ilość stron: jedni spostrzegają to jako narcyzm, bądź fake strony.

Ale jak dobrze poczytać o biznesie w wyszukiwarkach to takie rozwiązania są jednym z lepszych i skutecznych. Jeżeli się przygotuje róźną grafikę itd. to odnosi to duży skutek.

Więc dużo z moich stwierdzeń niema na celu bycia narcyzem, a jedynie doinwestowywaniem działalności.

Jeżeli była by taka możliwość kupiłbym 300 domen tych wartych zakupu jak pl com.pl net.pl biz.pl bo de edu.pl mam czekam jeszcze na eu może się uda zdobyć. Chętnie jeszcze zainwestuje w domeny typu positionierung.* bo positioning.pl mam.

Więc nie traktuj tewgo proszę jako narcyzm a jedynie jak podejście z pasją. :-).

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle mnie zrozumiales :hello:

chodzilo mi o to ze..., no coz.. skromnosc to przez ciebie nie przemawia, stary watek gdzies z forum taka opinie mi na sunal o tobie.

A co do twoich metod..., kazda metoda zgodna z .. czyms tam..., jesli jest akceptowana spolecznie jest dobra. Heh.. akceptowana spolecznie i niespolecznie.. bo trudno roboty zaliczyc do spoleczenstwa.

Sluchaj - odnosisz sukcesy - jestes skuteczny - twoje metody sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jamesisko :-) no to teraz popadnę w narcyzm :-).

Moje metody to kwestia prób i błedów.

Bardziej wychodzą z przewidywania niż z jakiejś tam konkretnej teorii na temat wyszukiwarki.

Mam dużo ciekawych analiz choć nie sądze by kogoś to interesowało :-)

Ale np. mówisz ROBOT nie społeczeństwo a mi się szybko nasuneła taka myśl:

ROBOT to człowiek tylko mniej rozsądny choć LUDZIE używający wyszukiwarek to ROBOTY :-)?

skąd ten wniosek -no fakt jest faktem iż wyszukiwarki są bardzo popularne i ludzie ufają iż znajdą tam to czego szukają.

Dlaczego ROBOT to człowiek - wiadomo buduje go tylko człowiek alboi AŻ człowiek.

I ja nie myślę jak wyszukiwarka, tylko analizuje to co mogli myśleć autorzy.

Gdybym był dużo lepszym programistą niż jestem potrafiłbym wypozycjonować każdą stroną w ciągu 2 min pracy a reszta robiłaby się sama.

Nie stety nie potrafię zaprogramować tego co mówią moje wizje itd.

Ale wtedy byłoby za łatwo :-).

Lecz nie mówię iż nie pracuje nad stronami w wersji sztucznej inteligencji, wykorzystując haurystykę, takie które będą się uczyły ;-).

Tzn opisując krótko cel będzie taki:

Żeby nie zostało to uznane za cloaking, inteligenty program będzie wykonywał taką stronę jaką użytkownik chciał dostać.

Nie jest to cloaking bo czy dla robota czy dla USERA zawartość będzie ta sama, bardziej chodzi o inteligentne zrozumienie czego szuka użytkownik i takie przedstawienie mu tych informacji.

na zasadzie pytania: ogórki - skrypt buduje stronę o ogórkach :-) ale taką ładną. Na zapytanie "jak się konserwuje ogórki" skrypt wyświetli recepte na przygotowanie ogórków. to tak w skrócie moja wizja.

Zobaczymy, narazie mam to w fazie testów.

Choć najważniejsze w tym wszystkim jest nauczanie skryptu: tzn.

składanie zapytania: i np. poprzez system głosów, bądź czasu przebywania na danej stronie robot uczyłby się czy treść którą zbudował była interesująca, jeżeli nie to łączył by różne części itd.

Wiem wiem, mam chore wizje :-)

ale uważam że to ma jakąś przyszłość :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności