Skocz do zawartości

Wspomnienia z przeszłości ale terażniejszość


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, szy i tu się z Tobą muszę troszkę zgodzić, niech chłopak se nabija linków, cóż jak go słuchają to widać wg. nich pisze wartościowe rzeczy, moje zdanie jest inne ale nie będę rozwijał tego kto ile ma czasu biegać po książkach czy forach.

Lekko zdrowiej ;-) podchodzę do zaczepek :-) i staram się nie wgłębiać dość mocno, no w końcu jestem po urlopie.

Wolę skupić się na wartościowszych wypowiedziach.

pzdr

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, szy i tu się z Tobą muszę troszkę zgodzić, niech chłopak se nabija linków, cóż jak go słuchają to widać wg. nich pisze wartościowe rzeczy, moje zdanie jest inne ale nie będę rozwijał tego kto ile ma czasu biegać po książkach czy forach.

Lekko zdrowiej ;-) podchodzę do zaczepek :-) i staram się nie wgłębiać dość mocno, no w końcu jestem po urlopie.

Wolę skupić się na wartościowszych wypowiedziach.  

pzdr

Mariusz

Tamtejsza dyrekcja się nie udziela trzyma raczej dystans do forumowiczów.Sa tam dwa światy dyrekcja i inni.

Ja dość lubię czytać tamto forum

Więc pożyje tam dłużej :) .Generalnie róznę kocomoły tam przechodzą bez echa :)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku poucza PhilC że Page rank jest bardzo ważny przy pozycjonowaniu .

Ja w stosunku do usera PhillC to mogłbym buty wypastować w pozycjonowaniu.

https://www.webworkshop.net/seoforum/viewto...ighlight=#44251.

Szczęscie że Michał nie toleruje pisania kocomołow o pozycjonowaniu ufgh

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha :-) wiesz czy ważny, uważam że sam pr już niema takiego znaczenia,

LINK POPULRITY tak ale ostatnio analizując doszedłem do wniosku że nie ilość linków a ich jakość.

Poza linkami tekstowymi ważne jest skąd prowadzą.

Tzn. ja to rozumuje tak.

Robienie sobie linków dobrych i złych psuje sprawę.

Lepiej zrobić sobie 1000 linków ze stron związanych tematycznie ze stroną niż 500 z tematycznie i 1000 z jakiś ksiąg gości.

Myślę że te 1000 psuje całą resztę.

No i ważny kontent samej strony, jak jest dobrze zrobiona i najlepiej by cała pasowała do pozycjonowanego słowa.

Dlatego też forum tak wysoko stoji bowiem jest całkiem tematyczne - tutaj liczy się kontent no i posiada linki ze stron tego kontentu.

Ale to moje zdanie może się mylę

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumuje tak link to link każdy się liczy.

Jeden jest tylko więcej punktowo wart drugi mniej.

Swoją wykonanie testu skierowania"złych" linków na domenę mogło by potwierdzić lub obalić teorię złych linków.

Tylko diabeł wie w jaki sposób należało by to wykonać i kiedy było by to miarodajne :)

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kill Bill myślę że działało by to do depozycjoningu.

Google jak j je rozumuje bardziej zawierza linka niż tematyce strony.

Więc teoryzując jeżeli strona o tematyce 'ciastka" ma 50 linków a ty znajdziesz na tej stronie jakiś tekst np. produkcja i dasz 2000 linków to Google powinine to odebrać iż ta strona niema nic wspólnego z ciastkami tylko z produkjcą i strona powinna zniknąc z hasła ciastka ale to tylko teoria. No i oczywiście żeby się to stało musi być znaczna przewaga linków ZŁYCH

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamtejsza dyrekcja się nie udziela trzyma raczej dystans do forumowiczów.Sa tam dwa światy dyrekcja i inni.

Ja dość lubię czytać tamto forum

Więc pożyje tam dłużej Wink .Generalnie róznę kocomoły tam przechodzą bez echa

Ja w stosunku do usera PhillC to mogłbym buty wypastować w pozycjonowaniu.

Male sprostowanie:

PhilC jest adminem tamtego forum i do tego wedlug mnie najwiekszym autorytetem w dziedzinie SEO na swiecie. Jego artykuly byly drukowane w NY Times i podobnych gazetach.

Pastowac mu buty to moze wiekszosc, jezeli nie wszyscy z nas.... :)

On jest bardzo aktywny na swoim forum i do tego normalny i przyjacielski (nie wiem czy to dobre okreslenie). Do tego jest bardzo spokojnym czlowiekiem, ale jednej rzeczy nie cierpi a to jest bezsensowne wyszukiwanie spamu i zglaszanie tego z powodu, ze walczy sie o czysty indeks....... tak sie akurat sklada, ze znam sie z nim dosyc dobrze i wystarczy krotki opis naszego bylego SuperSpamera, zeby zareagowal w odpowiedni sposob.....

Czy chce mi sie to robic...... nie ...... sami w koncu do tego dojda kim on jest, jak naucza sie rozumiec to co napisal......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, hm, heh normalnie wypowdzieć trafna w 10.

Właśnie a może on źle pisze i oni się jeszcze nie mogą na nim poznać bo poza nie rozumieniem co pisze nie wiedzą o co mu chodzi. :-)

Szkoda że ja nie znam takiego człowieka chętnie bym z nim porozmawiał ale z moim angielskim nie pogadam.

A że pozycjonowanie nie jest dla mnie jakąś ostateczną formą zarobku tylko swoistą pasją, nałogiem itp to miałbym o czym gadać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności