Skocz do zawartości

Wspomnienia z przeszłości ale terażniejszość


Kil Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że ja nie znam takiego człowieka chętnie bym z nim porozmawiał ale z moim angielskim nie pogadam.

cerebru jakos sobie daje rade to probuj, zwsze sie w taki sposob nauczysz lepiej, w koncu polskiego napewno tez sie uczysz poprzez pisanie....

A że pozycjonowanie nie jest dla mnie jakąś ostateczną formą zarobku tylko swoistą pasją, nałogiem itp to miałbym o czym gadać :-)

Chyba tak ma wiekszosc z nas tutaj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michale :-) to zależy od kogo się uczysz.

Generalnie tak słowa polskie ucze się dużo. Ale moge powiedzieć iż w sumie przez komputer to ja przestaje już pisać po polsku.

Teraz wbijam sobie w głowe używanie polskich znaczków.

Kiedyś w wyszukiwarce uznawałem tylko bez znaczków, teraz tylko ze znaczkami :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam klawiaturę IBM starego typu tzw z klikiem jest zbudowana na switchach inaczej niż nowoczesne klawiatury .

Ale dlatego wieczna Ponadto słyszysz czy wcisnołeś alt(klik)

Dzięki takiej klawiaturzę znów ucze się pisać ze znaczkami :)

Jak pisałem na delikatnej nowoczesnej klawiaturze alt mi umykał :)

To naprawdę działa tylko bardzo ciężko kupić już taką kalwiaturę .

Czasem sporadycznie bywają na Allegro

Pozdrawiam

Ps wygląda tak

https://www.allegro.pl/show_item.php?item=38997982

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko może najpierw dysponujmy choć podstawami obcych języków, bo niestety żal du**ę ściska czasem... :/

wychodzac z takiego zalozenia nie napisal bym nigdy nic po angielsku :)

Masz rację :/, to może jakiś... złoty środek: pisać, ale analizowć to co napisalismy przed wysłaniem...? Sam właśnie tak robię.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam klawiaturę IBM starego typu tzw z klikiem jest zbudowana na switchach inaczej niż nowoczesne klawiatury .

Ale dlatego wieczna Ponadto słyszysz czy wcisnołeś alt(klik)

Ale musial bym wtedy zmienic moja ulubiona klawiature, z ktorej korzystam juz od 6 lat i byla zalana z 15 razy kawa i dalej dziala.

P.S. Tez ma klik, ale i tak jestem zbyt leniwy ;)

A tutaj link do jedenj wypowiedzi gdzie juz im zaczynaja pomalutku przeszkadzac urywkowe wypowiedzi cererbru. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michale ja klika niemam lecz staram się nawyk wyłuczać. Bo stwierdziłem że to popada w chorobę nie używania znaczków, pozatym zauważyłem że pisząc znaczki ;). Łatwiej się skupić na wypowiedzi, pisząc bez znaczków piszemy dość szybko ale i z pośpiechem czasem bez rozwagi.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tylko moja analiza ;). Pisanie znaczków męczy, co zmusza to zwracania uwagi co piszesz i nie masz siły aż tyle pisać. U mnie np. na przemian z altem chodzi DEL ;) bo zapomnę znaczka i muszę się cofnąć ;).

Więc mam jeszcze gorzej bo i ALT i DEL wciskam ;-) dobrze że jeszcze CONTROL nie wskoczył do środka bo bym za dużo nie napisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obosze niewiedziałem ;)

Cytat

I'm not from England or America. I'm russian and some words are not easy for me

8)

https://www.webworkshop.net/seoforum/viewto...opic.php?t=4479

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on powinien im wyjasnić iż nie jest RUSSIAN BOY :-) tylko SPAM URL BOY dlatego jego wypowiedzi są takie krótkie :-)

Słuchaj jak nie umiem angielskiego to ja zgonię na RUMUNIĘ bo to biedniejszy kraj.

Dziwi mnie tylko fakt iż jako tłumaczenie krótkich postów można napisać I AM RUSSIAN ;)

co to już ludzie z ZSRR ;-) nie znają Angielskiego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było sobie darować było mineło po co rozgrzewać żelazo.

Niech inni się smieją 8)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności